EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Cok tesekkur ederiz
Insallah bizde bu mutlulugu yaşariz ve hic kopmayiz bize ugur getirsin diye açtim bu topigi ve inaniyorum oyle olucak
Bizi bizden başkası anlayamaz yürek korkumuz 9 ay sürdü ama çok şükür hepimiz sağlıklı bir şekilde süreci tamamladık. Kopmazsınız merak etme halen bebeklerden fırsat buldukça yazıyoruz. Rabbim hepinizin muradını versin ikiz gebelik olursa süreç hakkında bilgi veririm şimdiden yüreğinize ferahlık vereyim tutacak yavrularınız çok güçlü olacaklar ve sizleri hiç yormayacaklar.

merhaba hanimlar dogru yeremi yaziyorum bilmiyorum ama sali gunu tupbebek icin basvurucam hafta icinde adet olucam hemen baslamak istiyorum beni neler bekliyor sizlerden bilgi alabilirim degilmi
Merhaba dr senden testler isteyecek. O testlerden sonra tekrar adet olmayı bekleyeceksin ve iğnelerle basliyacaksin. Bu iğneler yumurta geliştirici. Daha sonra operasyonla yumurtalarim alınacak

Canım benim inan ki çok güzel şeyler yazmışsın Allah razı olsun güzel dileklerin için çok teşekkür ederiz Rabbim yavrularına sağlık sıhhat versin inşallah

Merhaba ekim ayında transfer olanlardan biri de benim daha dün oldum. Ve değişik duygular içindeyim. Içimizde pozitif sonuç alıp bizi bilgilendirebilecek arkadaşlar varsa seve seve dinleriz.
Hoş geldin aramıza canım Seni de listeye ekliyorum beni ikinci denememde pozitif sonuç almıştım İstediğini sorabilirsin şimdiden hayırlı olsun Tedavin

Çok saolun canım peki beklediğiniz süre zarfında belirtin oldumu ve olduysa kaçıncı gün oldu. Neler yasadin
Belirtilere takılma herkeste olmayabiliyor ve kullandığımız ilaçlardan dolayı tutunma belirtisini ayırt edemiyoruz Benim 5. günüm de ağzımda bi tat oluşmuştu sonra bir Göğsümün ucuna iğneler batmaya başladı çok kötüydü o şekilde tuttu galiba demistim

Böyle yazarak beni strese sokabileceğinizi hiç düşünmüyorsunuz değil mi?
Bu cevabı yazacağını düşünüyordum
Ben size kötü bir şey demedimki siz kötü algıladıniz değeriniz düşük çıkmış ama bu şekilde olup toparlananlarda var dedim Siz hemen degerin bir önemi yok dediniz bilmiyorsunuz ama değerinde önemi var yine de toparlanır Pozitif olun dedim tersleyecek yer aramayın lütfen.
Burada Yazılanlara takilirsaniz daha çok strese girersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…