EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu cevabı yazacağını düşünüyordum :KK9:
Ben size kötü bir şey demedimki siz kötü algıladıniz değeriniz düşük çıkmış ama bu şekilde olup toparlananlarda var dedim Siz hemen degerin bir önemi yok dediniz bilmiyorsunuz ama değerinde önemi var yine de toparlanır Pozitif olun dedim tersleyecek yer aramayın lütfen.
Burada Yazılanlara takilirsaniz daha çok strese girersiniz.
Dediğiniz doğru olsa 100 lerle 200 lerle başlayan gebeliklerin 1500 lerde kimyasallla bitmemesi gerekirdi neyse güzel demiş resimdeki üstat polemiğe girmeyecem sizinle iyi günler

Eklentiler

• 8422D039-1280-40A6-9803-3713054FE432.jpeg
    8422D039-1280-40A6-9803-3713054FE432.jpeg
    469,1 KB · Görüntüleme: 13
Benimde ilk test yaptığımda 19 çıkmıştı 2 gün sonra 22 çıktı sonra artmaya başladı 2 ye katladı geç tutunmuş olabilir sizinkide inşallah tutunur sağlıkla size
Moral oldu inşallah öyle olur cumartesi tekrardan kan vereceğim iyi dilekleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Moral oldu inşallah öyle olur cumartesi tekrardan kan vereceğim iyi dilekleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Moralinizi yüksek tutun benim embriyo gelişiminde sıkıntı vardı 176 ya kadar katlanarak çıktı ama tutunamadı sonradan ikinci transferi yaptık şimdi 188 çıktı inşallah hepimizin bebisleri tutunur sağlıkla doğarlar 🙏🙏

Belirtilere takılma herkeste olmayabiliyor ve kullandığımız ilaçlardan dolayı tutunma belirtisini ayırt edemiyoruz Benim 5. günüm de ağzımda bi tat oluşmuştu sonra bir Göğsümün ucuna iğneler batmaya başladı çok kötüydü o şekilde tuttu galiba demistim😊
Da bismillah ilk günden belirti arıyorum. :)

Dediğiniz doğru olsa 100 lerle 200 lerle başlayan gebeliklerin 1500 lerde kimyasallla bitmemesi gerekirdi neyse güzel demiş resimdeki üstat polemiğe girmeyecem sizinle iyi günler
Daha yolun çok başında olduğunuz için bilgi eksikliğiniz var Hani strese giriyorsunuz ya onun için cevap yazmayacağım😂 hoscakalin

Kızlar bizler yol arkadaşıyız burda olmamızın amacı birbirimizle dertleşmek anlatmak anlamak bu yola yeni girenler var yıllardır çabalayanlar var ve hiç girmeyenler var bizi bizden başkası anlayamıyor malesef birbirimize bunu yapmayalım. Stresse hepimiz stresliyiz hepimizin sebebi farklı ama yolumuz aynı yere çıkıyor üzmeden üzülmeden geçirelim vakitlerimizi ozge2126 ozge2126 @Yasnaz . Hepimiz birbirimiz için burdayız🍀❤️🌹🙏🏻

X