EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

kızlar şu avakadonun tadını sevmeyen bir benmiyim ya?mecburen yiyoruama zeytınyagıyla yaptım sevmedim bal,cevizle karıstırdım yine olmadı🙊yıyorum ama mecburıyetten daha guzel tarıflerı olan var mı??

kabak cekırdegı,çiğ badem,ceviz,nar suyu benim tükettiklerim.Sigara kullanmıyorum zaten.Kahve ıcıyordum yarından itibaren içmeyeceğim.Açık çay şekersız tuketıyorum.Proteın agırlıklı et ,balık..ayran çok içiyorum
sabahları kuru kayısı.Aklıma geldıkce su içiyorum öyle böyle değil yaşam standartımı bile düşürdü sürekli tuvalete koşma halindeyim😂
folik asıt dışında şu döneme özel c vıtamı almıstım ıcınde d3 ve çınko da var
bal yıyorum bide🙊hakiki orjınal peteklı bal dıye aldım umarım öyledır😀
İyice olgunlaşıp krem gibi olunca ye, bir de mevsimi yeni geliyor yerli olanlar daha tatlanmamıştır. ezip içine sarımsak rendesi limon ceviz tulum karıştırıp meze gibi tüketebilirsin, yada yine limon z yağı ile salataya sos olarak dökebilirsin, kimisi yoğurt içine karıştırıyor.

İyi canım yarasın 😋 ya bu marketlerde satılanlarda aynıymış sen kendin mi skyorsun marketten mi aldın bende başlayayım transfer gününe kadar içeyim diyorum sence
Ic ic ben marketten yuzde yuz nar suyu olanlardan aldim "benorganic" diye bi marka her tedavimde onu ictim sabahlari 1 bardak kahvaltiyla ic😉

Ic ic ben marketten yuzde yuz nar suyu olanlardan aldim "benorganic" diye bi marka her tedavimde onu ictim sabahlari 1 bardak kahvaltiyla ic😉
Tamam canım saolasın 😉 transfer günü bazıları içme diyo sen duydun mu böyle bisey zararlıymış ama Saraçoğlu rahim kalınlığı için bol bol tüketin diyordu transferde de tahim kalınlığı önemli niye zarar olsun ki dedim ama sence

Tamam canım saolasın 😉 transfer günü bazıları içme diyo sen duydun mu böyle bisey zararlıymış ama Saraçoğlu rahim kalınlığı için bol bol tüketin diyordu transferde de tahim kalınlığı önemli niye zarar olsun ki dedim ama sence
Canm ben transfere 1 hafta kala filan basliyorum hergun 1 bardak 5 gun gidiyo bir sise bitiriyorm daha icmiyorum transfer gunude icmedim hic

X