EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Onlar normal embriyo yani genetige gitmemis olanlar. Ben zaten klomen ve catlatma igneleriyle 5 kere hamile kalmis biriyim. Bana normal embriyo transferi yapilmiyor cok dusuklerim oldugu icin. yani illaki genetige gitmesi lazim transfer islemim icin. Bizde bunu gerek gormuyoruz acikcasi hani bi tane var diye. 350 dolar vermistik 2 yil once suan kactir bilmiyorum. Suan keyfi yaptiriyoruz tekrardan genetik va stresine girmeyi dusunmuyoruz.
Merhaba bende doğal yolla hamile kalıyorum ama tekrarlayan düşüklerim oluyor. Bu nedenle tüp bebek kararı aldık. Bu ay genetik incelenmiş embriyo transferi olacağım. Anladığım kadarı ile siz bu yöntemle sağlıklı bir evlat sahibi olmuşsunuz değil mi? Bu süreçteki tecrübenizi paylaşır mısınız😇

Transferin 2. Gunu kendimi pusuda gibi hissediyorum sesim solugum cikmiyor kimseye bisi anlatmiyorum zaten kimse bilmiyor. Bu gunlerde gecmiyor tansferden sonra sedyeye alirken cok sarsirldim otomatik kapi carpti insallah bisey olmamistir diye dusunuyorum 🤲 bu donemde ozellikle yediginiz yiyecekler var mi ben hergun 1 avakado yiyorum taze ceviz findik badem yiyorum. Rahim filmi cekildikten sonra icin bir garip oluyor ya ayni onun gibiydi dun.

Transferin 2. Gunu kendimi pusuda gibi hissediyorum sesim solugum cikmiyor kimseye bisi anlatmiyorum zaten kimse bilmiyor. Bu gunlerde gecmiyor tansferden sonra sedyeye alirken cok sarsirldim otomatik kapi carpti insallah bisey olmamistir diye dusunuyorum 🤲 bu donemde ozellikle yediginiz yiyecekler var mi ben hergun 1 avakado yiyorum taze ceviz findik badem yiyorum. Rahim filmi cekildikten sonra icin bir garip oluyor ya ayni onun gibiydi dun.
İlikli kemik suyu kabak cekirdegi ve havuc suyu da oneriyorlar canim. Benim de 2 gun kaldi seni o zaman daha iyi anlayacagim insallah🙏

Bu arada bizim de oyle ailelerimiz dahil hic kimse bilmiyor. Sadece eşim ve ben. Ne yasiyorsak birlikte yasiyoruz

Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
Suoz Suoz
@She-
@Kocasininprensesi93
Cupancake Cupancake

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣

AYnı şeyleri yaşıyoruz canım bişey olmaz merak etme içini ferah tut bende kimseyle paylaşmıyorum sadece annem biliyor bende avokado ananas çiğ kabak çekirdeği fındık badem süt yumurta meyve ağırlıklı besleniyorum . Çekilme gibi biley mi bende de oluyor o

Canım evet günler geçmez mecburen bekleyeceğiz elimizden hiçbir şey gelmiyor sadece pozitif düşün hep ben özel olarak bol kuruyemiş kuru dut badem ceviz falan yedim her gün 1 bardak kefir içtim bir tane Active ve yoğurt yedim Kabız olmamak için 3 litre su içtim bol meyve sebze yedim bu şekilde beslenirsem problem olmaz

Herkese merhaba, ben de yarin transfer olacağım, size bir sey sormak istiyorum. Dun aksamdan beri sildikçe gelen pembe ve kahverengi lekelenme yasiyorum. Biraz kasik agrimda var. Progestan fitilden olabilir mi? Boyle bisi yasayan var mi
Fitil içeride renk değiştirebilir pembe kahverengi tarzında geri gelebilir canım ondan dolayı olabilir kasık ağrısı adet sancısı bu dönemde çok Normal korkma

AYnı şeyleri yaşıyoruz canım bişey olmaz merak etme içini ferah tut bende kimseyle paylaşmıyorum sadece annem biliyor bende avokado ananas çiğ kabak çekirdeği fındık badem süt yumurta meyve ağırlıklı besleniyorum . Çekilme gibi biley mi bende de oluyor o
aynen çekilme gibi birşey oluyor ama bugun daha azaldı. bu işlem kabızlık yapabilir dedi hemşire sabahları aç karnına bir yemek kaşığı zeytinyağı yutuyorum faydasını gördüm.

aynen çekilme gibi birşey oluyor ama bugun daha azaldı. bu işlem kabızlık yapabilir dedi hemşire sabahları aç karnına bir yemek kaşığı zeytinyağı yutuyorum faydasını gördüm.
Evet zeytinyağ hem faydalı kabızlığı da önler bol su iç birde bende çok şükür kabız olmadım az az sık sık yiyorum katı şeyler tüketmiyorum avokado iyi geliyor zaten kabızlığa

X