EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben suan prolutex 25 kullaniyorum. İcinde 7 tane ampul var. Her gun 2 ampul kullaniyorum bir kutusu 177 tl. Eger imkaniniz varsa bunu kullanmanizi tavsiye ederim yapilisi kolay ve bende hic yan etki yapmadi. Sadece igne yerleri aciyo o kadar
Ya ben gobekten kendime vuramam canim korkuyorum gonalf leri bile esim yapmisti kendime batiramam o igneyi😂

Kızlar bugün transfer sonrası 3.günüm kasık ağrım vardı uyandığımda ilk 3 transferdede bu ağrılarımdan vardı sonuç hep negatif olunca çok üzüldüm yine aynısı mı olacak diye içimden atamıyorum bu huzursuzluğu inşallah bu sefer tuttunmuşlardır 🤲🏻😞
Korkma canm ya agrilar normal benim her denememde kasık ağrım adet sancım olmuştu birisi tuttu birisi tutmadı yani Ağrı ile tutup tutmamasının alakası yok

Ben suan prolutex 25 kullaniyorum. İcinde 7 tane ampul var. Her gun 2 ampul kullaniyorum bir kutusu 177 tl. Eger imkaniniz varsa bunu kullanmanizi tavsiye ederim yapilisi kolay ve bende hic yan etki yapmadi. Sadece igne yerleri aciyo o kadar
Ben ilk tedavimdede ignelerimi kendim yaptim sorun degil acimasi ama benim doktorum gunde bitane olarak vermisti transferden 5gun once falan yanlis hatirlamiyosam 3kutu kullanmistim asiri kararsizim esim arabayla goturuyodu evin 5dakka ilerisi 7.5 liraya yaptiriyodum ama virus endisesi var

Ben ilk tedavimdede ignelerimi kendim yaptim sorun degil acimasi ama benim doktorum gunde bitane olarak vermisti transferden 5gun once falan yanlis hatirlamiyosam 3kutu kullanmistim asiri kararsizim esim arabayla goturuyodu evin 5dakka ilerisi 7.5 liraya yaptiriyodum ama virus endisesi var
Bende o sekilde gidiyorm canim hemen olup cikiyorum yine oyle yapicam insallah

X