EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ozamanlar oyleydi yani 3 yil once suan adetlerim duzenli hic normal yolla denemedik
Esim gebetikten gelen o embriyoyu birakmak istemedi ona asiri bir ilgisi var. Onu iptal edersem gunah olur bana dedi. Belkide nasip iste olucagi vardie hayirlsiyla:)
Neden dusuklerınız oluyodu doktorunuz ne dedi?

Kızlar bugün transfer sonrası 3.günüm kasık ağrım vardı uyandığımda ilk 3 transferdede bu ağrılarımdan vardı sonuç hep negatif olunca çok üzüldüm yine aynısı mı olacak diye içimden atamıyorum bu huzursuzluğu inşallah bu sefer tuttunmuşlardır

Kizlar virusten dolayi igne vurunmaya gitmek istemiyorum eve cagirincada saatinde gidip gelmiyolar 35lira ustelik progestan ignenin baska bi altarnetifi varmi acaba
Prolutex 25 mg lik iğne var göbekten yapabiliyorsun kendin ancak kutusu 177 lira ödemesi yapılmıyor ve üç günde bir almanız gerekiyor

İyi dusunn iyi olsunn canim lutfen umutlu ol pozitif ol bebegin orada diye agri oluyordur hep cok guzel seyler dusunn. Hayaller kur elini karnina koy, guzel haberlerini alacagiz

İyi dusunn iyi olsunn canim lutfen umutlu ol pozitif ol bebegin orada diye agri oluyordur hep cok guzel seyler dusunn. Hayaller kur elini karnina koy, guzel haberlerini alacagiz
Canım ben iyi düşünüyorum ama bu kasık ağrıları bana hep nagatiflerimi hatırlatıyor tmm düşünmiycem bunları inşallah canım bu sefer olsun rabbim emeklerimizi boş çevirmesin artık yüzümüz gülsün

Merhaba benim transferin 7. Günü heyecanla bekliyoruz bakalım

Valla benmde pek bilgim yok canm prulutex hic kullanmadim
Ben suan prolutex 25 kullaniyorum. İcinde 7 tane ampul var. Her gun 2 ampul kullaniyorum bir kutusu 177 tl. Eger imkaniniz varsa bunu kullanmanizi tavsiye ederim yapilisi kolay ve bende hic yan etki yapmadi. Sadece igne yerleri aciyo o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…