EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Progestan ampulu gunde bir kez vermisti ama iki ampul olarak. Toplam 100 ml idi. Ben ilaci degistirdim prolutex 25 verdi. O da gunde 2 kez birer ampul, toplamda 2 ampul
Çok ağır bi iğne geçmiş olsun güzel haberi aldığınız zaman o iğnelerin acısı bile olmayacak
Transfer oldunuz mu ?

Bazi seyler plansiz daha iyi:) Bizde hoca hoca cok gezdik. Enn sonki hocaya tam inandim. Olacagi varmis Rabbim nasip etti. Gece zor uyuttum kendimi olumsuz olurmu diye

Bende yasadim yerden dolayi ya pisse oldum yer diye tereddutte kalıyorum ilk denememde yaptrimistim orda ama virus yoktu cok kararsiz kaldim
Canim ben ozel hastanede oluyorum ignelerimi benm ikinci denememde virus vardir cok dikkat ederek eldiven maske dezenfektan kolonya ile önlemimi alip hemen vurulup cikiyodum yine oyle yapicam eger kalcadsn progestan verirse

Ampul igneyi ilk oldugumda bende oyle olmustum resmen felc gecirdim ama sonra acimamaya basladi agri kalmadi sadece morluk ve beze oluyordu hemsire vucut igneye alistigi icin okadar agri olmaz demisti oylede olmustu
Bana da ilk denemede progestan dex vermişlerdi bir sürü ampul iğne şimdi prulutex 25 mg vermişler bu bitane mi acaba daha alamadım bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…