EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benim de planım bu tabi hamilelik olursa17 kilo aldım 55 ile hamile kalmıştım.son 2 ay benim için işkenceydi acayipppp bacak kalca ağrım oldu offf gün boyu hemde.
Benimde sonn3 haftam berbatti kasintilardan malesef butun vucudumu kasinti sarmisti. Doguma 2 gun kalanigne vurdular o 2 gunun rahatligini size anlatamamm . O yuzden ne kadar az kilo odem okadar iyi

Tabii o da doğru. İnşallah sağlıkla ilerler diye hayal ediyoruz hepimiz.
Bebeğin odasını 2 ay önceden kurdurup 2 ay boyunca havalandırmak gerekiyormuş. Boya ve yapıştırıcı kokusu ancak çıkıyormuş.
Biz öyle yapmıştık, sonra iki ay beklemek ne heyecanlıydı

Kizlar gece birden adet agrisi gibi bi agri girdi ama berbatti hic biseye benzemiyodu tam belimin ortasiyla kasiklarima nefesimi kesti ter dökturdu resmen bo 10 20 saniye cok korkuyorm sabahta biraz bel agrim vardi bunda bu agrilar neden erken basladi ya

Canim benim daha cok yeni ve bana gore daha guzel cikmis sonucun. Simdi bizim gibi biraz ara ver kuzum. Ben en son pazartesi yaptim sanirim bak simdi yarini bekliyorum. Koyulasma oldugu oyle belli olur . Zaten cok cok erken basladik testlere sen canini sıkma cocugunuda uzme

Bi cevap verin hanimlar sizdede oluyomu ya

Dünkü erken test su pahalı olanlar varya ondan bugunku 10 tl almış ucuz olandan onun etkisi varmıdır

Reactions: Z P
Günaydın Benim test günüm geldi. Hâlâ çok koyu çıkmıyor kaset testte. Bence kafana takma. Kan vereceğin günü bekle

Evet canım. Muz ya da patates, bir şişe maden suyu her gün tüketsen kaslara iyi gelir
Doktorlar direkt vitamin veriyor. Ben hiç kullanmadım. Çok iyi beslendim. 7 kilo aldım, 4,5kilo tosun doğurdum
Masallah massallah seni diger topigimizin beslenme egitmeni ilan ediyorum biz hamileyken orada yönlendirirsin bizi olurmu
Muz beni kabiz yapiyoya patateste suanda cok kati olur diye yemeye korkarim maden suyu icerim ama seve seve cok ozlemistim zaten☺

Reactions: Z P
Allah nasip ederse haziranın son günleri doğacak benim minnoş. Temmuz grubuna mı girsem hazirana mı girsem bilmiyorum. Kalp atışını duyduktan sonra girerim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…