EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ya ben o özgürlüğün içinde bile ayrılmayı düşündüm kaldiramadim artık yorulmuştum kayınvalidem bide herkesin çocuğu olacak diye bir zorunluluk mu var deyince ipler koptu sonra yine barıştık o yüzden eşim asla karışmaz bazen kızıyorum da neden kiskanmiyorsun diye diyo beni rahat bırak 😆😆😆
😂😂😂 ahaha esin orta yolu bulamamis heptenn birakmis. Ben turbanli biriyim. Evde onun icin susleniyim ozaamn bile kiskaniyor. Bi onu asamadkk😏😏Malesef.

Kızlar şaşıracaksınız belki test yaptim.. ve gerçekten belirtiden korkuyordum ya gebelik olusmussa belitri olmaması imkansiz demek ki...gerçekten belirtim hic yoktu ve de testim negatif cikti...su an cok üzgünüm tüm paramızı hatta olmayan paramızı borç alarak gitmiştik...ama ben bebek istiyorum 1 tane daha cok mu lüks birsey istiyorum ....
eşimle görüşeyim de elimizde avucumuzda 1 arabamız var satıp borcu ödeyip kalanla 1 kez daha denemek istiyorum ya insan vazgeçemiyor da 😔😔 amh degerim cok düşmüş hoca seneyi beklemek istemisti ama amh yi duyunca ozaman hemen başlayalım demişti..havuz yöntemi varmış onu uygulasak şansım 2 ye katlanır mi arkada belki donmuslwr kalır 1 kez daha denerim :KK43: cok kötüyüm eşime bir de erken gebelik testi aldirayim yarin da kesinleşsin..bu kez de olmadi.sizleri sevdim hakkinizi helal edin insallah herkes pozitifi görür sağlıkla gelir kuzular..bizler de baska bahara...

Kızlar şaşıracaksınız belki test yaptim.. ve gerçekten belirtiden korkuyordum ya gebelik olusmussa belitri olmaması imkansiz demek ki...gerçekten belirtim hic yoktu ve de testim negatif cikti...su an cok üzgünüm tüm paramızı hatta olmayan paramızı borç alarak gitmiştik...ama ben bebek istiyorum 1 tane daha cok mu lüks birsey istiyorum ....
eşimle görüşeyim de elimizde avucumuzda 1 arabamız var satıp borcu ödeyip kalanla 1 kez daha denemek istiyorum ya insan vazgeçemiyor da 😔😔 amh degerim cok düşmüş hoca seneyi beklemek istemisti ama amh yi duyunca ozaman hemen başlayalım demişti..havuz yöntemi varmış onu uygulasak şansım 2 ye katlanır mi arkada belki donmuslwr kalır 1 kez daha denerim :KK43: cok kötüyüm eşime bir de erken gebelik testi aldirayim yarin da kesinleşsin..bu kez de olmadi.sizleri sevdim hakkinizi helal edin insallah herkes pozitifi görür sağlıkla gelir kuzular..bizler de baska bahara...
Canimm cok erken yapmadin mi testi😔 Cok uzgunum. Rabbim yardimcin olsun. Egee imkanin varsa tabikide bi daha dene ama test gununu bi bekleyelim kuzum😔Bize testini at bakalim belki sen goremiyorsundur

Kizlar bence @Yasnaz yeni bi konu acsin hepimiz kan sonuclarimizi alinca. Gebeler o tarafa gecsin. Yeni konu yeni bir hayata merhaba diyelim😂Cunku buyuk ihtimal insaAllah hepimiz hamilelik takvimi yapacagiz. Hamile olmayanlar uzulmesin😔😔
Senin bu dediğini geçen yıl ben dedim beni linç ettiler 😂😂😂 üzülmesinler çünkü kese mese falan konuşulmaya başlanmıştı ve halen sonuç almayan, trafser bekleyen arkadaşlar vardı. Demediğini bırakmadı bir arkadaş bana 😂😂ama ben kendi niyetimi biliyorum. Ben açtım pozitif alan arkadaşlar tek tek oraya geldi. Bana saydıran arkadaş orda da geldi bir araba yine laf etti ban bile yedim 😂😂 bu topik çok pozitif sizden çıkıp birinin bunu başka yere çekeceğini sanmıyorum.

Dur hemen enseyi karartma, önce emin olalım. Kaset test ve çok erken yapmışsın, hem de sabah ilk idrarla değil. Test gününde kan verene kadar sabret bakalım, belki idrara geçmemiştir daha, belli olmaz. Seninle aynı gün transfer olduk, ben cesaret edemiyorum daha idrar testine 🙂

Demi yaa cevremde 1 tane mi tedavi olan olmaz ceketi atan hamile kalmış etrafımda.. herkesin de 2 3 bebesi var boyle duyunca benim tedavi olduğumu amamamannnn ne uğraşıyorsun 1 tane var iste diyorlar kürekle dövesim geliyo :KK70:

Aynen benim ailmde de herkez hemen doğuruyor ablamlar 3. Yaptılar bir benim olmuyor. Annemin desen 5 çocuğu var ama bana gelince bir tane var uğraşma boşver diyor ama istiyorum diyorum bende

Çok teşekkür ederim ya içimi rahatlattın. Çok şükür ben de bir sıkıntı yok. Zaten tüp bebek yapma nedenimiz eşimin sperm sıkıntısı. İnşallah ben de dediğin gibi rahat geçiririm. Bizim orda annelik izni daha rahat yaa. Gerçi ikize bir ayrıcalık varmı bilmiyorum. Ama annelik izni 3yıl. Yani istedigim zaman izne çıkabilirim. Ama ben kendim çabuk çıkmak istemiyorum zaten Allah nasip ederse 3yıl evde kalmayı da düşünmüyorum. Evde bunalırım zaman geçmez tabi ben kayınvalidemle kalıyorum o da bir etken🤣🤣🤣
Nerde yaşıyorsun?3 yıl dediğin ücretsiz izin herhalde🙂.çalışan biri aslaa evde duramaz kızlar koşturmaya alışkınız biz

Kızlar günaydın ben yine yaptım bu silik hiç normalde döndüğü yok hala silik bu sefer o kdr ince ki belli bile olmuyor gün geçtikçe değerim mi azalıyor anlamış değilim
IMG_20201029_082111.jpg

Kızlar günaydın ben yine yaptım bu silik hiç normalde döndüğü yok hala silik bu sefer o kdr ince ki belli bile olmuyor gün geçtikçe değerim mi azalıyor anlamış değilim Eki Görüntüle 2712328
Günaydın canım inanki ben bu grupta duydum iyice koyulaşacağını hele 2 günde bir idrar testi koyulaşmalı denmesi.bu kasetler adet tarihinin geçmesiyle yapılan testler.o kadar hassas değiller zaten.en önemlisi kan sonucundaki katlanmadır.kendini boş yere üzme idrar testin ne güzel pozitif kanı bekle canım.

Günaydın canım inanki ben bu grupta duydum iyice koyulaşacağını hele 2 günde bir idrar testi koyulaşmalı denmesi.bu kasetler adet tarihinin geçmesiyle yapılan testler.o kadar hassas değiller zaten.en önemlisi kan sonucundaki katlanmadır.kendini boş yere üzme idrar testin ne güzel pozitif kanı bekle canım.
Dünkü daha netti erken testiydi pahalı olan bunu da almış eşim 5 TL falan galiba bende onu düşündüm kalitesiz belli

Hamilelik ve bebek bakımıyla ilgili kitaplar okuyabilirsin. Yenidoğan bakımı ve beslenmesini YouTube’dan izleyebilirsin. Televizyondan ya da bilgisayardan girip izle. Sana uzak olsun. Sonra “temel güven” dönemini araştırıp neler yapman gerektiğini öğrenirsin. Adem Güneşi tavsiye ederim
Bence şuam hamileliğin heyecanına devam etmeli aylık bebeğinin gelişimiyle ilgilenmeli.bakım işlerini 7 aydan sonraya tavsiye ederim.yaklaştıkça odasını eşyalarını aldıkça daha hazır oluyorsun.bence...

• Beğen
Reactions: Z P
Ben bi karar verdim kizlar. Oturdum dusundum. Yazdiklarinizdan pay cikararak soyle bir sonuca vardim. InsaAllah tabi hamileysek hepimiz. Birlikte bir yeme duzeni olusturalim. Evet saglikli beslenme rutinimiz olsun. Ne kadar az kiloyla bu gebelikleri bitirirsek o kadar iyidir. Oglumda yaptigim hatalari yapmak istemiyorum. Asiri hamur isleri dürüm türleri vs . Bi kenara birakiyorum simdeden saglikli beslenmenin programini yapiyorum😀Yarindan itibaren bunu uygulamaya sokuyorum. Evet tabikide disaridanda yiyecegim. Ama ayda 1 odul olarak. Cips abur cubur turleri de hergun yemek yok . O da haftada 1 olabilir. 😂
Benim de planım bu tabi hamilelik olursa😊17 kilo aldım 55 ile hamile kalmıştım.son 2 ay benim için işkenceydi acayipppp bacak kalca ağrım oldu offf gün boyu hemde.

• Beğen
Reactions: Z P
X