EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Acaba pozitif olan arkadaslar bisey hissetmismi yoksa onlardami boyle boş hissetmis merak ediyorum
Ayrıntılı ve yoğun arastirmalarim sonucu sunu anladım canim:
Genelde belirti oluyor az da olsa minik te olsa oluyor..olmayanların genelde
Bende yok mesela o yuzden sormadığım yer kalmadı ama genelde oluyor..insallah belirtimiz yoktur ama bebek vardır ne bileyim korkum had safhada..

Transfer günü hariç 5. Gün canım 3. Gün embriyosu

Ben ilk 4 gun bombostum sadece ufak batmalarm oldu o gun ertesi gun idrar testi yaptim silk cikti 7. Gun lekelenmem oldu kan verdim 99 cikti pozitif cumartesi bidaha kan vercem
Cnm hayirli olsun ben transfer gunune kadar girmemistim pozitifmi senin tebrik ederim ben ilkinse 7.veya8gunde erken gebelik yapmistim cikmamisti zaten 10gundede negatif sonucu almistim yine 5gun embriyosu 7gunlük prolutexim var bugun aldim ilacin bitti gun 8gun oluyo kan testi yaptirsam diyorum

Ayrıntılı ve yoğun arastirmalarim sonucu sunu anladım canim:
Genelde belirti oluyor az da olsa minik te olsa oluyor..olmayanların genelde
Bende yok mesela o yuzden sormadığın yer kalmadı ama genelde oluyor
Cnm ona bakarsan ben ilkinde ilaclar yuzunden zaten butun belirtileri yasiyodum oyuzden ilaçmi belirtimi kimsenin ayirt etmesinin mumkun oldunu dusunmuyorum bugun transfer gununu saymazsan 1gunumdu ve goguslerde sislik agri kasik agrilari hersey var

Aa 8. Gunse yaptir tabi canim tesekkur ederim☺

Iste bende o saydiklarinin da hic biri yok ilaclardansa ben de kullanıyorum

Kan değerlerin nasıldı canım en başta?
Bence üzülme dur bakalım hele bi doktorun baksın. Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…