EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Nevar sanki az yardımcı olsalar zaten dünya para veriyoruz herşeye onlara bari vermesek haklısın doktorun insafına kalmış
Aynen ya zaten çok zor süreçlerden geliyoruz maddi manevi yipraniyoruz hiç yardimci olmuyorlar baya zorlandım ben ilaç yazdırırken SGK anlaşmalı bazı özel hastaneler yazıyor olmadi onları deneyebilirsiniz pozitif olana kadar

Benim transfer haric ilk gunumdu bugun 5gun embriyosu ilkindede oyleydi sen nasil hissediyosun ben ilkindede boş hissediyofum sanki bisey olmiycakmis gibi
Hiç bişey hissedemiyorum canım sadece iğnelerin verdiği belirtiler var sanırım kasıklarım da anlam veremediğim hafif ağrı göğüslerim şiş dokunamıyorum çok acıyor ara ara mide bulantısı geliyor geçiyor mide bulantısı için felan çok erken olduğu için kesin ilaçlarım etkisi onu anlayabiliyorum

Hiç bişey hissedemiyorum canım sadece iğnelerin verdiği belirtiler var sanırım kasıklarım da anlam veremediğim hafif ağrı göğüslerim şiş dokunamıyorum çok acıyor ara ara mide bulantısı geliyor geçiyor mide bulantısı için felan çok erken olduğu için kesin ilaçlarım etkisi onu anlayabiliyorum
Benimde bulanti hariç dediklerinle birebir durumdayim iki tane göbektenigne olunca kasik agrilari cok artiyo galiba benimde batma ve agrilarim var daha ilk gun belirti degil tabiki😁😁heycanliyim

Bak herseyi de onu deme 🤣
Belirti belirti diye kendinizi yipratmayin bence🙏 benim transferden sonra kasıklarımda ağrı oldu bikac gün doktor ilaçtan onlar dedi daha sonra geçti cuma günü kalp atışını duyamadık ama ekranda gördük ve hiçbir belirtim yok sadece mide bulantım var oda ben zaten çok midesi bulanan biriyim sanırım ondan 😀

X