EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu işler zor ve kafa karıştırıcı siz tedavidemisiniz

Canım kızımın kalp atımı için tam 7+0da çağırmış yücel hoca.asla başka doktora gitme.makina ve ölçümler değişiyor.

Memnunsunuz anlasilan 3 deneme orda olduğuna göre problem neydi sakıncası yoksa
Esimde problem canm azosperm
3 denemede orda oldu ilki tutmadi sonra histereskopi yapip rahme cizik atti oyle 2.transferi yaptik tuttu bos gebelk oldu kurtaj oldum.
Simdi 3. Denemeyi yaptik farkli ilaclar ve serum filan uygulandi simdilk pozitif insallah devami gelir
Ben memnunun basarisina guveniyorm cok yogun evet cok ilgilenemiyo ama benm icin basarisi onemli

Tekrardan hayırlı olsun tabiki fazla beklentiye girmemek gerek adam oturup sohbet edecek degilki sadece açıklama yapar gider yoksa herkese yetişemez inşallah devamı sağlıkla gelir bu serin ücreti bellimi tutunmayı arttiriyo sanırsam merkeze yakın otel falan varmı uygun kalabilecegim ki

Offff ne olacak benim bu halim ne test yapabiliyorum korkudan ne en ufak belirtim var.. ne is yapabiliyorum ne telefonu birakabiliyorum resmen koala hayati yaşıyorum koltuğa yapisik

Otel konusunda bilgim yok merkez benm evime yakin ama anlasmali otelleri var diye biliyorum arayip ogrenirsiniz.
Serumu bi kac basarisz denemesi olanlara veriyolar merkezde 470 lira ya takiyolar tek seferlik ilaci eczaneden alip ozelde taktirirsan daha uyguna geliyo.

İsmini falan bilmiyorum ki doktordan habersiz yapsak sorun olurmuki artık herşeyi düşünmeye başladım çaresizlik şaşırtıyor insanı tamam canım teşekkürler

Evet bendede birikme yapmıştı birdahakine daha dikkatli olurum bu progestan crinone falan devlet hastanesi yada sağlık ocağı yaziyormu
Progestan iğneyi sağlık ocağı yazıyor ama CRINONE JEL için uzmanlık istiyorlar yani kadın doğum uzmanı yazabiliyor oda gittiğin doktorun insafına kalmış bazıları tüp bebek deyince yazmıyor gebelik oluştuktan sonra sıkıntı çıkarmıyorlar ama CRINONE JEL kullanıyorum yazarmisiniz diyorum yazıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…