EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar bu kanamaya taktım ben illa olması gerekiyor mu kimde pozitif olsa soruyrm kanama vardı diyo benm 7. Hiçbir belirti yok kasık ağrısı haricinde
50.kez aynı yorumu yapıyorum sana da yazayım için rahatlasın 😂 pozitifi gördüm transferin 16.günündeyim daha 1damla bile kan lekelenme hiç birşey olmadıııııı hatta ağrım falan da yok. Turp gibi ortalıkta geziyorum 😂

Kizlar ya ben su gebelik takvimini bir turlu cozemedim. Simdi ben doktora gittigimde 5+0 idim doktor tam 5 haftaliksin dedi.
Bugun 5+2 yim. programlarda 6 haftaliksin diyor. Yani 5 bittigi icin 6 diyor ama ben gelisimini 5 haftalik olarak mi bakacagim yoksa 6.haftalik gelisim olarak mi bakacagim🤷‍♀️
5 bitmis 6.hafta icindesin 6 diye bakacaksın canim..

50.kez aynı yorumu yapıyorum sana da yazayım için rahatlasın 😂 pozitifi gördüm transferin 16.günündeyim daha 1damla bile kan lekelenme hiç birşey olmadıııııı hatta ağrım falan da yok. Turp gibi ortalıkta geziyorum 😂
Süper o zmn dün silik çizgi gördüm birazdan tekrar yapacam bakalm ne çıkacak

Süper o zmn dün silik çizgi gördüm birazdan tekrar yapacam bakalm ne çıkacak
İlk idrarla yapsaydın keşke. Ben de transferin 5.günü silik çizgiyle öğrenmiştim. Transferin 7.günü kan testi yaptırdım sonuç 277, 9-cu günü kan testi yaptırdım 866 çıktı. Hadi darısı senin başınaa 🙏🏻

Ah iste en sevindiğim gebe belirtisiz bana bize umut olan..söyle gene soyle ölücez burda belirtimiz yok diye 😂

İlk idrarla yapsaydın keşke. Ben de transferin 5.günü silik çizgiyle öğrenmiştim. Transferin 7.günü kan testi yaptırdım sonuç 277, 9-cu günü kan testi yaptırdım 866 çıktı. Hadi darısı senin başınaa 🙏🏻
İns amin bu operasyonlardan sonra wc tutamaz oldum sabahın köründe kalkıp gidiyorum test almaya şimdi cikabildim

İlla lekelenme aramayalım o zaman 😃 sanki bı lekelenme gorsem tuttu dicem gibi gelıyo bana hatta beyaz iç çamaşırı stoklama yapıcam daha net gorurum dıye😂

Ayyy o konu benimde kafam karştryor ya. Bugün doktra gidicem bakalım keseyi göre bilecekmi diye. Transferin 16.günü bugün. Adetim de eylül 25. Kaç haftalık diycek merak ediyorum. Sağlıklı olsunda çok önemi yok ya. Gece de uyuyamadım heyecandan. En son geçen çarşamba kan testi yapmıştım sonrasında boş 1hafta hala ordalarmı acaba diye düşünmekten kafayı yiycem
Birebir hissettiklerini hissettim ordalardır merak etme ama insanın elinde olmuyor biliyorum hep bi tedirginlik oluyor ben akışına bıraktım hayırlısı 🙏🏻

kızlar ben keseyı gordum yolk kesesı de olusmus cok şükür ama kese yuvarlak degıl böyle gorunuyor normalmı acabe 5+1 doktor yuvarlak olmasını ısterıx ama buzusmuste degıl dedı

Eklentiler

• 2E98DDE1-B7FF-4244-89E6-133D9F61277B.jpeg
    2E98DDE1-B7FF-4244-89E6-133D9F61277B.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 73
kızlar ben keseyı gordum yolk kesesı de olusmus cok şükür ama kese yuvarlak degıl böyle gorunuyor normalmı acabe 5+1 doktor yuvarlak olmasını ısterıx ama buzusmuste degıl dedı
Bu konuyla ilgili bi bilgim yok canım ama benım kese fotosunu atayım sana 5+2 de kağıttan çekip atıcam net olmayabilir

Kesenın şeklinin çok önemli değildir bence google kese fotoğraflarına bakmıştım hepsi birbirinden farklıydı

X