EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ama canim ben nasil gözden kaçırdım seni bi kere de ben sormadan söyleyin belirtin var miydi :KK70:
Anaaam. Yıktı bu kız bizi belirti belirti diye.😂 Söyledim ya belirti trafikte bekliyo. Hamile çok ondan. :KK70: Kızlar yarın bir güzelce dua edelim Aysuncuğuma belirti gelsin diye. Belliki belirti gelmeden testte pozitif görürse bile rahat etmiycek😂

Anaaam. Yıktı bu kız bizi belirti belirti diye.😂 Söyledim ya belirti trafikte bekliyo. Hamile çok ondan. :KK70: Kızlar yarın bir güzelce dua edelim Aysuncuğuma belirti gelsin diye. Belliki belirti gelmeden testte pozitif görürse bile rahat etmiycek😂
Belirti gelene kadar test yapmak istemiyorum ben:rolleyes: pozitifi görsem de inanmam aynen nasil olur yaa ne bileyim olursa da delirtir:KK53:

6+2 yim artik ama gogsumde hassasiyet falan hala yok bazen kendim bastiriyorum galan acicakmi diye tik yok :KK33: mide bulantisi agizda kotu tat ve arada kasik agrim var
İştahsızlık var mı canım sende bide midede ekşime falan benım belirtiler erken başladı 😕 faydalı diye süt içiyordum aşırı gaz yapıyor resmen kramplar giriyor 🤕 dün hiç içmedim biraz azaldı bugün bende 5+4 üm

X