EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar doktor pluton depot kullan haftada 2 kez kalcadan dedi. Bugun ilaci bulmaya calisacagim. Simdi bu ilac da acisi ve agrisi var mi?
Ben onu kullaniyorum 3 gunde 1, birde fitil kullaniyorum gunde 3 kez. Canim internette cok agriyo diyen cok var ama bana oyle cok agri yapmadi. Ilk anda ağritiyo sonra geciyo.

Bana haftada 2 kez verdi. Insallah kesilir lekelenme. Bir de benim lekelenmem soyle oluyor peceteye geliyor yogun sekilde. Sonra bir daha olmuyor. Sanki hic gelmemis gibi.

Aslında ben başka şehirden geliyorum.Transferim sadece orda yapıldı.Benim fsh yüksek,amh düşüktü yaşıma göre.Ama bu ay fsh düşünce hemen yapıldı her şey.Yumurta kalitesiz diyordu doktorum.3 aydır vitaminler falan kullanıyorum.Ama Ümit hanımı çok duydum.Benim kendi doktorum da çok övdü.Ben çok memnun kaldım.Her anlamda çok ilgililer..İnşallah sağlıkla devam eder.Allah sana da yaşatsın bu mutluluğu inşallahAma 3.gün diye takıyorsan hiç takma.Olunca bakmıyor 3e 5e

Ben onu kullaniyorum 3 gunde 1, birde fitil kullaniyorum gunde 3 kez. Canim internette cok agriyo diyen cok var ama bana oyle cok agri yapmadi. Ilk anda ağritiyo sonra geciyo.
Ilk andaki acisina raziyim canim ben progestani bir kez vuruldum 1 hafta yataktan kalkamadim yuruyemedim. Bu da oyle mi diye tereddut ettim cunku ise gidiyorum sabah erkenden gunde 10 saat calisiyorm o yuzden zor evde olsam sikinti degil

Kizz doktorun kes dicek buyuk ihtimal boyle durumlarda tek soyledikleri aspirini kes prolut deport vurdur ve dinlen bitti
Ya doktorum coraspini kesmedi bende ve o gunki kanamadan sonra iki gundur leke geliyo hatta bugunki lekedende fazlasiydi biraz ayiptir soylemesi gunluk pedi doldurmustu pembemsi akinti ama doktorum hala kesmedi onu korkuyorum hala

Reactions: Z P
Ilk andaki acisina raziyim canim ben progestani bir kez vuruldum 1 hafta yataktan kalkamadim yuruyemedim. Bu da oyle mi diye tereddut ettim cunku ise gidiyorum sabah erkenden gunde 10 saat calisiyorm o yuzden zor evde olsam sikinti degil
Yok sıkıntılı bi iğne değil ben vurulunca hemen kalkıp çok rahat yürüyebiliyorum

Ya doktorum coraspini kesmedi bende ve o gunki kanamadan sonra iki gundur leke geliyo hatta bugunki lekedende fazlasiydi biraz ayiptir soylemesi gunluk pedi doldurmustu pembemsi akinti ama doktorum hala kesmedi onu korkuyorum hala
Aslinda kesmesi lazimdi kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…