EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Aslında ben başka şehirden geliyorum.Transferim sadece orda yapıldı.Benim fsh yüksek,amh düşüktü yaşıma göre.Ama bu ay fsh düşünce hemen yapıldı her şey.Yumurta kalitesiz diyordu doktorum.3 aydır vitaminler falan kullanıyorum.Ama Ümit hanımı çok duydum.Benim kendi doktorum da çok övdü.Ben çok memnun kaldım.Her anlamda çok ilgililer..😍❤️İnşallah sağlıkla devam eder.Allah sana da yaşatsın bu mutluluğu inşallah🤲🏻Ama 3.gün diye takıyorsan hiç takma.Olunca bakmıyor 3e 5e😅
Bende öyle Ümit hocanın ismini çok duyup ona geldim çok iyi bir doktor herşeyden öte bir abla bir anne gibi herşeyi sorabiliyorum aynen onu biraz takıyordum ama doktorum takma kaliteleri çok iyi dedi benim sadece tiroit sorunum vardı hala da bir inip bir çıkıyor inşallah tutar transferden önce iyiydi sağlıkla tutup sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 🙏🏻

15 ekimde transfer olanlar olarak hiçbirimiz ağız tadıyla sevinemedik😞
Evet gerçekten 15 ekim grubu çöküşte bugün bende negatifi aldım kızlar malesef olmadı Allah olanlara sağlıkla kucağına almayı olmayanlarada tez zamanda güzel duygular yaşamayı nasip etsin

Arkadaşlar merhaba benim 2. Tüp bebek denemem 15 yumurta toplandi 7 si dollendi 4 du 5. Gün emriyosu oldu transferim 5 gün önce oldu. İlkinde hicbirsey hissetmemistim ne ağrı ne sızı şimdi ise maşallah kasık ağrılarım hiç geçmiyor sürekli kasık ağrısı çeken varmi
Ayyyy inşallah tutunuyordur bebisin heyecanlandım sanki kendim gibi

Evet gerçekten 15 ekim grubu çöküşte bugün bende negatifi aldım kızlar malesef olmadı Allah olanlara sağlıkla kucağına almayı olmayanlarada tez zamanda güzel duygular yaşamayı nasip etsin
Seninde mi 😔 kac çıktı peki degerin

X