EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu dürüm hangı dürüm cıgkofte dürümmü adana dürümmü ahahahah ne dürümmüş arkidiş
Vallahi yaaaa @ElifffErdemm dürüm dedikçe benim canım döner dürüm mü çekmedi, urfa dürüm mü... Eşime yiyelim dedim, yok sen dışarıdan yiyemezsin şimdi, evde pişeni ye dedi Ki normalde kendisi bayılır dışarıdan hazır yemeye. Neymiş bu salmonella yaaaaa!

Eklentiler

• D9335717-D762-4E6A-803C-995108CE4062.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 57
Ay kiyamm sana ya esin cok biliyor elime sopa aldirmasin benim Kiz git ye dinleme onu sen

Kizlar bisi sorucam, pozitif alan arkadaslarda tek kasikta ara ara boyle batma gibi agri gibi bisiler oluyo mu, benim sag kasigimda oluyor.
Güzel bi duygu benim de olmuştu o zaman anlamıştım başka belirti aramayın zaten
Off off uyumak istyrm birazdan igneci gelir eve Evden mi kacsam acaba
İğneci ne ya nerden isteniyo

Hepiniz çok eğlencelisiniz.okumaktan ev işi yapamıyorum

Ben de normalde hafta içi 100 lük kullanıyordum. Hafta sonu 125 likti.. Şimdi hafta içi 125 lik hafta sonu 150 lik yaptı.. Ameliyat olduğum için tiroidlerimin yarısını aldılar.. O yüzden.. 3 haftada bir çağırdı kesinlikle ihmal etme dedi ama insan korkuyor yine de.. Şimdi baktım da ne çok tiroid hastası bebek tedavisi görüyoruz.. Allah herbirimizin yardımcısı olsun innşallah

Ay kiyamm sana ya esin cok biliyor elime sopa aldirmasin benim Kiz git ye dinleme onu sen
Ahahha yiyemem ki, yakalar. İkimiz de evden çalışıyoruz, 7/24 dipdibe. Sabah göbeğim kocaman oldu, kilo mu aldım diye tartılayım dedim, kesin 3-5 aldın diye dibimde bitti Neyse ki gram almamışım, yoksa çok makara yapardı benimle

Reactions: Z P
Buarada kızıma hamileyken bebeğin kalp atımını dinleyebileceğim bir alet almıştım 10.haftada duyabiliyorsunuz 2 sn duysam yetiyordu.inşallah yine nasip olur

Kullanan oldu mu sizlerden

Marka angelsaund o zaman acayip ucuzdu

Reactions: Z P
Aaa hic duymamistim kuzum. Simdi nasil fiyatlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…