EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Elimde siparis igne oyasi var canim oglenden sonra kafami.kaldiramiyorum hep yatiyorum aksamlarida cocuk uyuynca yapamiyrm surekli bi yatma hali oluyor yorgun dusuyorum
Masallah canim ne guzel🥰 Ben de sipariş te alıyorum oyle hediye de kendime de yeter ki orgu olsun cok guzel terapi🙈

• Beğen
Reactions: Z P
Kur an da size helal kılınan ve temiz olan her şeyden yiyip içebilirsiniz diyor. Açık olarak .Yani mekruh diye hiç bir şey olduğunu düşünmüyorum ben. Haram olanlar zaten belli. 4 tane . içerisinde faydalı probiyotikler var bağırsaklarımız için.
burda önemli olan şey temiz olması ve helal olması. Tüm süt ürünleri kolay bakteri üreteceğinden dolayı dikkatli taze tüketmek gerekir.
Kefir sütün mayalanmasıyla yapılıyor, bir nevi yoğurt gibi , sirke gibi ..
Tamam canim 😊Ogrendigim iyi oldu❤❤

Masallah canim ne guzel🥰 Ben de sipariş te alıyorum oyle hediye de kendime de yeter ki orgu olsun cok guzel terapi🙈
Oyle canim valla ama.biz kaynanamla kisi bekliyoruz. Ocak ayi gibi baslayip martta birakiyrz elisileri. Kisimiz guzel geciyor aksamlari cay misir dizi elisi 😀 Keyif yapiyoruz. Simdi yapasim gelmiyor hic

Bu dürüm hangı dürüm :KK70: cıgkofte dürümmü adana dürümmü ahahahah :rolleyes:ne dürümmüş arkidiş😋😋
Adana durum😂😂 Valla oglumdada asiri yemistim 5 ayima kadar kocam kasapta calisyor dedim cocuguma gunah surekli.disardan yiyorum sen getir kiyma evde yapalim 5.ci ayin bitmesine yakin yememistim dah😀😀

ben sabah hem gittim kontrol beta hcg verdim hem diğer kan tahlillerimi yaptrdm gitmişken vurdurdm iğnemi çok acıyor 2 tarfta😀😀
Of yaa ben bi ikisini bi tarafa vurdurcam mecbur. Kalcamin diger kismi asiri sisti bezeler olustu

Günaydınlar. Benim transfer tarihim 31 ekim. Test tarihim 10kasım.işallah bu topik banada uğurlu gelir 😊 bir torba ilaç aldım geldim. Progestan iğne kalçamda uyuşukluk yaptı bacağıma ağrı vuruyor inceden. Vururken hiç acımadı oysaki
Benim de 30u inşallah🙂
Kiz aile hekiminde yazdrsana ben dun yazdrdim aldim hic para odemedm eczaneye yazik okadar paraya
Hadi yaaa hangi ilaçları yazdırdın canım
Ohh sukurler olsun canim valla bizde rahatladik. Hadi gelsin transfer gunu❤❤
❤️❤️❤️
Kizlar ya bisey sorucam aranizda sigara icen var mi? Ben bi turlu birakamiyorum gunde 4-5 tane iciyorum cok vicdan azabi cekiyorumm😔😔😔
Ben günde 1 e düşürdüm hatta bi ara içmedim.ama bikaç gündür streslenmemle 2 3 tane içtim🥺.çok içmem hatta kızımda eşim içerken acayip midem bulanıyordu tiksinmiştim.
Ben transfere kadar gunde 1 paket iciyordum, ctesi pazar hic icmedim, dun 4 adet bugun 5 adet ictimm, offf stres oluyorum icemeyince dee 😔😔
Evet arkadaşımda stres oluyordu hatta doğuma giderken bile içmişti.ama bence içilmemeli.genelde akciğer ve kalp rahatsızlıkları olabiliyor bebeklerde Allah korusun.
Kızlar ben şimdi endokrin doktorundan çıktım.. Ve çok üzgünüm.. Ben 2016 yılındatiroid ameliyatı oldum.. O günden beri tsh değerlerim sürekli olarak baktırıyordum.. İlaç dozumu ayarlıyorlardı ve hep güzel oluyordu.. Bugün tsh 7. 65 çıktı o kadar üzüldüm ki.. Tüp bebek için kullandığım ilaçlar tiroid ilacının etkisini azaltmış.. Ve tiroidim yükselmiş.. İlacımın dozunu ayarladılar ama çok korkuyorum normale dönene kadar ya düşük yaparsam diye.. Endokrin doktorum 8. Haftadan itibaren bebeğin beyin gelişimi başlıyor korkma dedi.. Aranızda tiroid sorunu olan varsa yazabilir mi lütfen? Çok endişe ediyorum 🥺
Benim haşimatom çıktı.doğumdan sonra.tsh normal aralıkta ama 2.5 altı dediği için doktorum, ilaca başlamıştım tedaviye karar verince.3lerden hemen iniverdi.merak etme 8 haftalıktan önce değerin normale döner ama önemli kontrol ettirmek lazım.zaten dozunu da ona göre verir.bana 25 mg vermişti.

Benim vardı canım ilaçlardan önce 2.25 çıkmıştı sonra ilaçlara başladım 4.60 a yükseldi doktor iptal etmem gerekiyor transferi dedi bende ilacı yükseltsek üç gün sonra baksak dedim tamam öyle yapalım dedi bide estrofem ile tiroit ilacı arasına 3 saat zaman koydum 2.18 e inmiş üç günde transferimi oldum daha sonra endişe etme düşüyor canım estrofem ile arasına en az 3 saat zaman farkı koy
Hangi ilaçlar yükseltiyor ilginç valla

• Beğen
Reactions: Z P
Benim de 30u inşallah🙂

Hadi yaaa hangi ilaçları yazdırdın canım

❤️❤️❤️

Ben günde 1 e düşürdüm hatta bi ara içmedim.ama bikaç gündür streslenmemle 2 3 tane içtim🥺.çok içmem hatta kızımda eşim içerken acayip midem bulanıyordu tiksinmiştim.

Evet arkadaşımda stres oluyordu hatta doğuma giderken bile içmişti.ama bence içilmemeli.genelde akciğer ve kalp rahatsızlıkları olabiliyor bebeklerde Allah korusun.

Benim haşimatom çıktı.doğumdan sonra.tsh normal aralıkta ama 2.5 altı dediği için doktorum, ilaca başlamıştım tedaviye karar verince.3lerden hemen iniverdi.merak etme 8 haftalıktan önce değerin normale döner ama önemli kontrol ettirmek lazım.zaten dozunu da ona göre verir.bana 25 mg vermişti.
Progestan ampul estrofem aspirin bunlari yaziyo canim

X