EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar ben şimdi endokrin doktorundan çıktım.. Ve çok üzgünüm.. Ben 2016 yılındatiroid ameliyatı oldum.. O günden beri tsh değerlerim sürekli olarak baktırıyordum.. İlaç dozumu ayarlıyorlardı ve hep güzel oluyordu.. Bugün tsh 7. 65 çıktı o kadar üzüldüm ki.. Tüp bebek için kullandığım ilaçlar tiroid ilacının etkisini azaltmış.. Ve tiroidim yükselmiş.. İlacımın dozunu ayarladılar ama çok korkuyorum normale dönene kadar ya düşük yaparsam diye.. Endokrin doktorum 8. Haftadan itibaren bebeğin beyin gelişimi başlıyor korkma dedi.. Aranızda tiroid sorunu olan varsa yazabilir mi lütfen? Çok endişe ediyorum 🥺
Ben de hasimato hastasıyım, transferden once tsh 3.5 a cikmisti. Ilacin dozunu artirdik sonrada bir daha bakmadik. Bence benimki de yukselmistir. Doktora soyledim keseyi gormeye geldiginde diger testlerle bakariz dedi.

Oyle canim malesef valla ben ilgi falan beklemiyorum dedigim gibi lafta etse umrum disi. 😁😂😂Birak adamla ne ugrasiyosun gel buraya stres at 😂😂

Bende transfer olmuş olsaydım gerçekten çok güzel olurdu burası strese çok iyi geliyor çok samimisiniz hepiniz 😚😚 görmesekte birbirimize yoldaş olduk demi . Yanlız merak etmiyor değilim hele seni çok pozitif birisinin ❤❤

Ben de hasimato hastasıyım, transferden once tsh 3.5 a cikmisti. Ilacin dozunu artirdik sonrada bir daha bakmadik. Bence benimki de yukselmistir. Doktora soyledim keseyi gormeye geldiginde diger testlerle bakariz dedi.
Benim doktorum da geç kalmadan vaktır demişti.. İmkanın varsa sen de yakın zamanda baktır istersen canım..

Benim vardı canım ilaçlardan önce 2.25 çıkmıştı sonra ilaçlara başladım 4.60 a yükseldi doktor iptal etmem gerekiyor transferi dedi bende ilacı yükseltsek üç gün sonra baksak dedim tamam öyle yapalım dedi bide estrofem ile tiroit ilacı arasına 3 saat zaman koydum 2.18 e inmiş üç günde transferimi oldum daha sonra endişe etme düşüyor canım estrofem ile arasına en az 3 saat zaman farkı koy
Sağol canım.. 5 saat koydum ben de.. Gece kalkıp 4 te içiyorum.

Ben de 1 paket sigara içiyordum transferden önce.. Hatta diğer kimyasal olan gebeliğimde hiç içmedim.. Ama olmadı.. Şimdi 0.1 olan değerli sigara var ondan içiyorum günde 5 6 tane.. İçmezsem çok fazla sinir yapıyorum herkese saldırıyorum.. Doktoruma da söyledim içicem bırakmayacağım diye.. Ben de çok vicdan azabı yapıyorum ama inan içmediğimde yaptığım stres daha kötü oluyor
Bende ayni sekilde dusunuyorum ama doktor kesinlikle icme dedi, kacamak yapiyorum kendimce😔

Kızlar ben şimdi endokrin doktorundan çıktım.. Ve çok üzgünüm.. Ben 2016 yılındatiroid ameliyatı oldum.. O günden beri tsh değerlerim sürekli olarak baktırıyordum.. İlaç dozumu ayarlıyorlardı ve hep güzel oluyordu.. Bugün tsh 7. 65 çıktı o kadar üzüldüm ki.. Tüp bebek için kullandığım ilaçlar tiroid ilacının etkisini azaltmış.. Ve tiroidim yükselmiş.. İlacımın dozunu ayarladılar ama çok korkuyorum normale dönene kadar ya düşük yaparsam diye.. Endokrin doktorum 8. Haftadan itibaren bebeğin beyin gelişimi başlıyor korkma dedi.. Aranızda tiroid sorunu olan varsa yazabilir mi lütfen? Çok endişe ediyorum 🥺
Canim benim stres bu durumda en etkilisi, ilaclarini duzgun kullan, tsh haftalik takip et gerisini Allaha birak insallah duzelir, bende hasimato hastasiyim, tsh benimde skintili suan kontrol altinda eger gebelik olursa tekrar baktircam insallah🙌🏼

X