EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

:işsiz:en merak ettiğim soru işte bu
bide transfer sonra ufak idrarı nasıl yapıyorsunuz kimisi diyorki yavaş yavaş
ayy konuştuğumz şeylere bak :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Canım bunları konuşmak zorundayız ilk denememde ıkindım çok fena tutmamıştı.
Vallahi küçük tuvaleti Ben olduğu gibi bıraktım zaten o kadar sıkışık oluyorsun ki gelmiyor bile😂

Kızlar canım çok sıkkın . Eşimle atistik biraz . Konu evden çıktı . Bizim kendi evimiz 5. Kat asansörde yok . E seneyede çocuk okula gidecek merdivnler çok dik biz bile dikkatle iniyoruz . Bu konuyu konuştuk eşim demesin mi belki seneye elimizde evde kalmayacak . Tabi benim sinirler attı tüp bebeği kastetti . Bende dedim yapma madem beni seni zorladim mi diye . E sürekli anlatıyorsun şöyle böyle diye diyor. Anllatigimda burdan edindiğim bilgiler falan ya da hayallerim suç mu bunları anlatmam. Çok kızdım . Şükür durumumuz çok da kötü sayılmaz tamam borcumuz var ama malimizda var . Açıkçası kirildim istemiyorsan yapma dedim . Istiyorum diyor . Istiyorsa bunu dile getimesin madem . Yarinda randevumuz vardı gitmicm dedim. Belkide gitmeyeceğiz bilmiyorum 😢😢😢
Bence bırakma git randevuna canım anlar hatasını eşin sen bıraktığın ile kalırsın sıkma canını da erkek böyle olabiliyor lafın nereye gideceğini düşünemiyorlar

Ben de göbekten oksapar ve progestan dex vuruyorum. Gerçekten de nereden vursam diye yer arıyorum 😄 Ama kalçadan vurulmak çok kötüydü. Taş gibi kalıyordu, oturup kalkmak eziyetti. Bazen sinirlerin boşalıyordu oturunca ağlıyordum.
Progestan dex, oksapar gibi morartmıyor
3 denemedir alıştım kalçadan progestana göbekten iğneler benim için daha korkutucu bezelere de kolonya ile masaj yapınca dağılıyor😊

Canım bunları konuşmak zorundayız ilk denememde ıkindım çok fena tutmamıştı.
Vallahi küçük tuvaleti Ben olduğu gibi bıraktım zaten o kadar sıkışık oluyorsun ki gelmiyor bile😂
ahahaha :KK70: ayyyyyyyyy bak iyiki okudum bu yazdıklarını
ıkınmıyım bari..
kefir iyi geliyormuş kabızlığa

Mesela doguma kadar kullancam bn oksaparı oyuzden rapor cıkıyo herhangi bı ılaca cıkarmı bılmıyorum
ayy gebe kalalımda valla ben parasınıda vermeye razıyım bacım :KK70:

Yaa evet ben 3 yıl önce 1 kere daha denedim..bi da aslaaa dedim ama bak 3 yıl geçti gene çıktım yola hem de 5 kuruşsuz borç ala ala 😂 elimde de kaldi 1 embriyo buda olmazsa nederiz acaba 🤣🤣 yani borclari falan düşününce igne acisi geciyo:confused:yeter ki tutsun ayy belirtim de yok nasil olacaksa:olamaz:
Ayy kuzum kiyamam sana. Bak paraya falan bunalirsin. Yaz bana elimden geleni yaparim ❤❤ Allah im hayirlsiyla nasip etsin bir daha ugrastirmasin. Belirti bendede ykk kuzjm

Kızlarrrrrrrr eşimin testi negatifff off nasıl bir sıkıntı Allah kimseye vermesin
Hayırlısı diye diye 2 günü zor geçirdim
Oh cok sukurr. Ben de transferden 4.gun once atesim 39’a cikmisti. O testin sonucunu nasil zor bekledim. Neyse ki negatifti. Cok sevindim rahatlamissinizdir

X