EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hic birsey olmaz kuzum uzun uzun dinletmiyor sana. Ama dinlemek istemezsen doktoraa deki sadece kalp atisini gormej istiyorum nasil atiyor hizli hizli o ara video cekin😍😍Bunlar hep hatira olarak kaliyor. Ben canim sıkıldikca izliyorum😍
Yaa insallah nasip olur da goruruz😍😍 peki ben sesi duymak istemiyorum dedigimde ayni alet nasil sadece atisini gosteriyor ki? Yani sesi duymak icin farkli bir frekans mi yolluyorlar

sanırım herkese ılk once alttan bakılıyor ozaman yarın bana da alttan bakar

benım tereddutum benden merkez ılk test gününden 3hafta sonra kalp atışı ıcın randevu al dedıler ama ben yarın kese görmeye gıdecem bız acalemı edıyoruz acaba ya
Benim de sizinle aynı gündü transferim 10 ekim bende perşembe günü muayeneye gidicem insalh keseleri görürüz insalh ama daha kalp atışı duyamayiz bence

Kızlar canım çok sıkkın . Eşimle atistik biraz . Konu evden çıktı . Bizim kendi evimiz 5. Kat asansörde yok . E seneyede çocuk okula gidecek merdivnler çok dik biz bile dikkatle iniyoruz . Bu konuyu konuştuk eşim demesin mi belki seneye elimizde evde kalmayacak . Tabi benim sinirler attı tüp bebeği kastetti . Bende dedim yapma madem beni seni zorladim mi diye . E sürekli anlatıyorsun şöyle böyle diye diyor. Anllatigimda burdan edindiğim bilgiler falan ya da hayallerim suç mu bunları anlatmam. Çok kızdım . Şükür durumumuz çok da kötü sayılmaz tamam borcumuz var ama malimizda var . Açıkçası kirildim istemiyorsan yapma dedim . Istiyorum diyor . Istiyorsa bunu dile getimesin madem . Yarinda randevumuz vardı gitmicm dedim. Belkide gitmeyeceğiz bilmiyorum 😢😢😢
Canim o da stres yapmistir bazen boyle durumlarda alttan almak lazim. Valla esim bana para gitti dese hakli adam. Benim birikimim vardi ama onunda cebinden yiyorum hep igneydi ilacti diye. Idare edicez birbirmizi. Insan kiriliyor evet ilgi bekliyor ama yok anam bacim ilk cocuktaki gibi olmuyor hic bisey

Kizlaar size piste olsa bisey sorucam😂
Bu tuvalet olayini nasil yapiyosunuz hicmi ıknmıyosunuz yani o is olmuyo ıknmadan 🙈
Benim bununla ilgili bir teknigim var😂😂 yillardir kabiz oldugmda oyle yaparim. Simdi anlatiyorum😂 hani bebekler ilk tuvaletlerini yapsinlar diye popolarina bastirirlar ya ben de kabiz oldugum zaman oyle yapiyorum ikinmama gerek kalmadan halloluyor😂🙈

X