EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Allah kucagımızı boş bırakmasın dualarımız daim olsun hepimize ben 1 ekim de transfer ölçsün bekleme aşamasındayım duanızı bekliyorum

Benim döngüm 32 günde bir. Yumurtam 21 22. Gün anca çatlıyor. Trasfer kaçıncı güne denk gelecek bu sorun yaratackmi acaba çok korkuyorum
Zaten doktor çatlatma iğnesi veriyor.. Ayrıca doktor ne yapacağını bilir niye korkuyorsunuz ki:)) herkesin döngüsü illaki farklı olabilir.

Kizlar dondurulmus transferde yumurtamiz oluyor mu? Doktor bana yumurtayla ilgili bisey demedi. Gunde 3 kez estrofem kullaniyorum o mu engelliyordu yumurta olusmasini
Merhaba 3 kez fazla değil mi bir kere ben alıyorum ama transferden sonra verilen bir ilaçtı benim için herkes Farklı olur mu bilemedim

3.gün ya da 6.gün embriyosu transfer gününü etkileyeceğini zannetmiyorum.. Onunla bir ilgisi olmaması lazim.
3.gün embriyosunu biraz daha erken bırakıyorlar Rahime diye biliyorum , daha erken bir embriyo olduğu için.Tabi ne kadar doğru bilmiyorum , kontrole gittiğimde öğreneceğim

Zaten doktor çatlatma iğnesi veriyor.. Ayrıca doktor ne yapacağını bilir niye korkuyorsunuz ki:)) herkesin döngüsü illaki farklı olabilir.
Yumurta adetten en az 14 gün önce catlamaliymis. Adet kanaması bu süreyi vermeden başlıyor sende demişti. Dosyaya yazdı herhalde bunuda göz önünde bulundurur. Embriyoyu geç transfer eder adetim yine erken başlarsa tutunmaya izin vermez diye endişem

Estrofemi bende adet başlangıcıyla alıyorum .İlk 4 gün günde 2 adet , ikinci 4 gün günde 3 , daha sonraki günlerde transfer sonrası da dahil hep günde 4 kere .Daha önce ki transferimde de böyleydi .Sanırım her doktorun uygulaması farklı

Anladım olabilir belki bilemedim ben sorarım o şimdi saolun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…