EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kozlar ben dün doktora gittim, her şey normal dedi, ancak crinonie jel yazmıştı piyasadan firma çekildiği için eczanelerde yok. Onun yerine lutinus vajinal tablet önerdi onu aldım. Ama nasıl olacak bilmiyorum 🙈 Kullanan var mı hiç , zor oluyor mu?

Kozlar ben dün doktora gittim, her şey normal dedi, ancak crinonie jel yazmıştı piyasadan firma çekildiği için eczanelerde yok. Onun yerine lutinus vajinal tablet önerdi onu aldım. Ama nasıl olacak bilmiyorum 🙈 Kullanan var mı hiç , zor oluyor mu?
Ben kullanmadim canim hep jel kullaniyodum kalkmismi piyasan iyi olmus cok pahaliydi zaten😂😂
Kiz ne dert ediyosun fitil gibi koycan işte 😂 iyice ileriye it geri cikmasin sonrasinda yurumen gerekiyo dedimi oyle demedilerse gece yatmadn koyarsin

Valla kalkması iyi olmuş , hem çok pahalıydı hemde kullanmasını hiç sevmiyordum

Ben kullanmadim canim hep jel kullaniyodum kalkmismi piyasan iyi olmus cok pahaliydi zaten😂😂
Kiz ne dert ediyosun fitil gibi koycan işte 😂 iyice ileriye it geri cikmasin sonrasinda yurumen gerekiyo dedimi oyle demedilerse gece yatmadn koyarsin
Ya günde 3 kez sonrasında yürü dediler, 😂korkuyorum kız napiyim😂 Bu da 21 tane var 160 tl diğerini bilmiyorum 🤷‍♀️

Kızlar yumurta toplama sonrası tarlusal ve cetrotide iğne kullanan oldu mu? 4 gün boyunca kullanmami söyledi hemşire bugün bitti adet olmam için mi verdiler acaba ?

Kizlar ben yarindan itibaren progestan igneye basliyorum. Yani 4 ekim tarihli basliyorum transfer de 9 ekim’de. Transferden 5 once mi basladiniz siz de?
Bi de ilacin agrisindan ve acisindan cok korkuyorum:KK43:(((

Evett hem de en fenasi buymus 😢😢 Allah yardimcimiz olsun
İgneden sonra mutlaka buz tutun diyorlar yarim saat kadar, sonra alkollu pamukla masaj. Eger morluk olursa arnica krem
Offf en kötüsü yani Allah yardımcımız olsun cidden 😥😥 bunun fitilide var niye ignesinu veriyorlar yaa 😔

X