EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

kızlar 12.gun rahım kalınlıgı 9.8 ıyımı acaba ya🤨yumurtam da 18 mm olmus kan verdim yine bugun bellı olurmu transfer gunum acaba

kızlar 12.gun rahım kalınlıgı 9.8 ıyımı acaba ya🤨yumurtam da 18 mm olmus kan verdim yine bugun bellı olurmu transfer gunum acaba
İkiside iyi ben 11 gün gittiğimde yumurta 20 mm kalınlık 11 mm di 11. Günün ovulasyon sayıp üzerine 5 gün saydı

Canim benim de dun 12.gun 10mm doktor iyi dedi. Biraz netten arastirdim en uygun kalinlik 10-11 imis. Doktor sana kalinlik iyi dedi mi? Bir de sen taze transfer mi olacaksin?

Canim benim de dun 12.gun 10mm doktor iyi dedi. Biraz netten arastirdim en uygun kalinlik 10-11 imis. Doktor sana kalinlik iyi dedi mi? Bir de sen taze transfer mi olacaksin?
yok canım benım dondurulmus dogal sıklusta olacam ılac kullanmıyorumm ben farklı bır sehırde kontrole gıdıyorum ogleden sonra ancak dönüş yaparlar bana burdakı doktor iyi dedı

X