EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

😍😍😍 tebriklerrr vallahi gördüm ben de..Allah tamamını erdirsin darısı bize olsun...belirtin var miydi😆😍🤩
Dualarım sizinle inşallah hepiniz pozitif sonuç alırsınız 🙏🥰 en yoğun belirtim bel ağrısı çok var hatta iki büklüm yürüyorum, kasık sancısı var ara ara sağ bacağıma vuruyor, bazen de anlık batma şeklinde sancı oluyor özellikle sol kasık tarafina dokununca bile sancı başlıyor bir de su gibi akıntım var bunların dışında öyle göğüste hassasiyet yok ağrı falan yok

Canım iğneni yine kaç gün vurulman gerekiyo? O iğneler yüzünden ben de sakat kalacağım sanmıştım. Iğnen bittikten 2.3 gün sonra yine eski haline döneceksin. Sabret.
Canim ben hamileyken 2 ayim bitene kadar vurulmustum. Ozamanlar tabi katlanabiliyordum cok tez canliydim. Doktorumu aradim yarin ilaclari degistircem . Artik dayanamdim yani.

Canim ben hamileyken 2 ayim bitene kadar vurulmustum. Ozamanlar tabi katlanabiliyordum cok tez canliydim. Doktorumu aradim yarin ilaclari degistircem . Artik dayanamdim yani.
Kuzum ben progestan dex kullanıyorum göbekten 140tl ama hiç ağrısı olmuyor. Gerçi artık satılmıyormuş. Ben de depolardan aldım. 10.haftaya kadar iğnem var eger bulamazsam son 2haftayı da başkasını alırım diye düşündüm. Sen doktoruna sor bi izin verirse eczanelerden bulmaya çalış.

• Beğen
Reactions: Z P
Kuzum ben progestan dex kullanıyorum göbekten 140tl ama hiç ağrısı olmuyor. Gerçi artık satılmıyormuş. Ben de depolardan aldım. 10.haftaya kadar iğnem var eger bulamazsam son 2haftayı da başkasını alırım diye düşündüm. Sen doktoruna sor bi izin verirse eczanelerden bulmaya çalış.
Valla ben artik igne gormek istemiyorum 😁😀Rabbim sag salim hamilelik gecirmeyi nasip etsin hic gerej kalmasin su ignelere

Valla ben artik igne gormek istemiyorum 😁😀Rabbim sag salim hamilelik gecirmeyi nasip etsin hic gerej kalmasin su ignelere
Hamile kalınca bitiyormu ki😅
Ben pozitif görürsem kan iğnesi+progestan+seker ignesi şeklinde 9 ay devam😂

Bide bunca şeyin üstüne gebelik sejerim çıkıyor iyi mi..ama olsun olsunnn yeter ki olsunnn

X