EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Orası öyle dee. Ama progestron gerekli işte özellikle tüp bebekte. Bebek 12.haftaya kadar progestron sayesinde besleniyor yani mecburuz. Sonucu güzel olsunda valla her iğneye razıyım

Valla 3 sene once bende boyle diyordum igneler bana basit geliyordu igne acisina of dedigimi bilmem. Ama hem ara verip hemde 2cisi olunca zormus valla zormus cok zormus 😀😀😀

Cumartesi oldu canim..2.gun bitti bugun🙏
Merhaba inşallah sağlıkla tutunur bebiş. Lütfen umutlu olun.

Benim önceki tedavimde 20 yumurta toplandı, 19’u olgundu. 18 embriyomuz oldu ve hiçbiri dondurulmadı. Doktor da şok oldu. Laboratuvar hiçbir not düşmemiş dedi. Spermde sorun yok, yumurtada sorun yok. Olsa laboratuvar yazardı dedi. Biz de tıkıldık tabii.
Şimdi de bir tanecik dondurulmuştu, pozitifi gördüm, inşallah devam ettiğini de görürüz.
İnşallah sizin de güzel haberinizi paylaşalım 🤲

Benim önceki tedavimde 20 yumurta toplandı, 19’u olgundu. 18 embriyomuz oldu ve hiçbiri dondurulmadı. Doktor da şok oldu. Laboratuvar hiçbir not düşmemiş dedi. Spermde sorun yok, yumurtada sorun yok. Olsa laboratuvar yazardı dedi. Biz de tıkıldık tabii.
Şimdi de bir tanecik dondurulmuştu, pozitifi gördüm, inşallah devam ettiğini de görürüz.
Aa nasil oyle bir hata yapmışlar ya hangi merkez orası..
Tek embriyomuydu seninkisi de canim..umut oluyorsunuz böyle 🥰

Aminnnnnnn🙏🙏🙏

Yazmayım dedim ama moralim yerle bir şuan.
Eşim dün biraz ateşlendi hemen test verdi odaya da kapandı.
Şuan çook iyi ateşi zaten hemen düştü.1 sa içinde.antibiyotik ve ağrı kesici vermiş doktor.faranjit olduğunu söylemiş.

Ama bugun benim prednole başlamam ve progestan iğnemi olmam gerekiyor.cuma transfer günümdü.ne yapacağımı şaşırdım.sürekli sonuca bakıyorum çıkmadı.iğnemi yaptırmadım😒.
Ne yapayım ben😔

Şuan çook iyi ateşi zaten hemen düştü.1 sa içinde.antibiyotik ve ağrı kesici vermiş doktor.faranjit olduğunu söylemiş.

Ama bugun benim prednole başlamam ve progestan iğnemi olmam gerekiyor.cuma transfer günümdü.ne yapacağımı şaşırdım.sürekli sonuca bakıyorum çıkmadı.iğnemi yaptırmadım😒.
Ne yapayım ben😔
İğneni neden olmuyorsun canim evden cikamiyormusun o yizden mi..

Ne yapayım ben😔
Doktor faranjit demiş neden iğneyi yaptırmadınız. Kalçadan mı yapılıyor? Bence gün bitmeden yaptırın

Eşim bir ayda iki kez ateşlendi. İkisi de boğaz enfeksiyonuymuş, ilaç kullandı. Tabi ateşlenince hepimiz panikledik. Yani herkesin başına geliyor aynı endişeli durumlar

Ne yapayım ben😔
Benimle aynı gün transfer olmussun canım ne sonucu verdin ki

Ya + çıkarsa diye.ama bizce değil yoksa ateş düşmezdi şuan odada baya tatil havasında.normal antb kullanıyor.
O zaman transfer iptal olmayacak mı sonuçta
Olmaz tabii ki. Doktor faranjit demiş ayrıca. O teşhise göre hareket edin. Gün bitmeden iğnenizi yaptırın bence

Doktor faranjit demiş neden iğneyi yaptırmadınız. Kalçadan mı yapılıyor? Bence gün bitmeden yaptırın

Eşim bir ayda iki kez ateşlendi. İkisi de boğaz enfeksiyonuymuş, ilaç kullandı. Tabi ateşlenince hepimiz panikledik. Yani herkesin başına geliyor aynı endişeli durumlar
Evet o da öyle hasta olmaz tam olur olunca da.artık kızım uyuyunca da çıkmazsa sonuç yaptırayım di mi?canım çok sıkıldı.ikimiz de öğretmeniz.istanbuldayız.ateş olunca korktuk

• Beğen
Reactions: Z P
X