EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arkadaşlar, az önce otururken bir anda burnum kanamaya başladı. Yıllardır burnum kanamaz en son 12-13 yaşındayken kanadı belkide. Çok şaşırdım tedirgin oldum böyle bir şey yaşayan var mı?
Stres mi yaptın canım yada bunaldınmı birseye

Ayy kuzum içimi rahatlattın .İnşallah inşalalh benim de pozitiftir
Kan değerim 27 çıkmıştı ama bir gün önce testte negatifti. Ondan öncesinde predictor kullanmıştım o beni hiç yanıltmadı favorim o bir de benim için test önemliydi pozitif çıkar çıkmaz kan sulandırıcı başlayacaktım o yüzden hiç sevmiyorum o testi

predictor da cıkmısmıydı kuzu ya benimde asırı silik ısıga tutunca görüyorum seninki netmiydi

Yarın bidaha yapayım madem .3 tane daha var .Çarşambaya kadar yapayım .Zaten belkide testler bozuktu , son kullanma tarihi bile yazmıyor

Ay inşallah ya .Bide bugün negatif çıkınca eşimle yürüyüşe çıktık , yeni tedaviyi nerde ne zaman yaptırırız diye plan yaptık Keşke pozitif olsa Rabbimden daha ne isterim
Oyy kıyamam canım ya Rabbim butun evlat ısteyenlere nasıp etsın ıcındede bızede nasıp etsın

Arkadaşlar, az önce otururken bir anda burnum kanamaya başladı. Yıllardır burnum kanamaz en son 12-13 yaşındayken kanadı belkide. Çok şaşırdım tedirgin oldum böyle bir şey yaşayan var mı?
Kan sulandirici kullaniyorsun dimi

Şu an fena gaza geldim 3 güne belli olacak canım .İnşallah tutmuştur , olmazsa da önümüze bakacağız Ben yine kendimi hamile gibi hissedeyim
kuzum olumsuz olsada denemeye devamm ediceksin. Rabbim sana bir dert verdi diye karalar baglamaya gerek yok. Kocanla birbirinize kenetlenceksiniz tekrar tekrar deniceksiniz. Allahtan ümit kesilmez

B bus9105 canım kan sulandırıcı belki burnunu kanatmış olabilir .Oksapar vs. Kullanıyorsan.Eğer bir kaç kere daha başın gelirse doktoruna söylersin .Tansiyonunda yükselmiş olabilir .tesadüf de olabilir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…