EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

kuzum olumsuz olsada denemeye devamm ediceksin. Rabbim sana bir dert verdi diye karalar baglamaya gerek yok. Kocanla birbirinize kenetlenceksiniz tekrar tekrar deniceksiniz. Allahtan ümit kesilmez
Aynen canım çok şükür deneyecek gücümüz var şimdilik .Bende öyle düşünüyorum olana kadar deneyeceğim 🥰

Merhaba arkadaşlar benimde bu ay dondurulmuş bir embriyom transfer edildi. 20 ekimde bugün 6. Günümdeyim heyecanla bekleyiş içindeyim bu 2. Transferim tüp bebekten çok umutluydum. Kesin olur gözüyle bakıyordum ama ilki olmayınca daha umıtlanamıyorum. Hiç belirttim de yok sıfır belirti. İğne haftada bir çok ağrı yapan bir iğne verdi onun dışında haplar, jel ve bant kullanıyorum. Geçenki transferim deki gibi her gün iğne vurulmuyorum. Her transferde farklı ilaçlar mı deniyor anlamadım. Hakkımızda hayırlısı olsun ama bu süreç çok zor. Arada bir isyan edip sonra toparlanıyorum. Nasıl atlatacağım bilemiyorum. Bu olmazsa bir dahakine tekrar başa alıp yumurta toplama işlemi olacak. Başa saracağım. Çok zor süreç çok... Bulunduğum şehirde sadece 1 tane özel hastahane ve iyi doktor var. O konuda çok şansızım. Başka şehre gitsem hem maddi olarak hem de kontroller açısından çok zor. Nasıl yapacağım bilemiyorum. Rabbim yardımcımız olsun.

Merhaba arkadaşlar benimde bu ay dondurulmuş bir embriyom transfer edildi. 20 ekimde bugün 6. Günümdeyim heyecanla bekleyiş içindeyim bu 2. Transferim tüp bebekten çok umutluydum. Kesin olur gözüyle bakıyordum ama ilki olmayınca daha umıtlanamıyorum. Hiç belirttim de yok sıfır belirti. İğne haftada bir çok ağrı yapan bir iğne verdi onun dışında haplar, jel ve bant kullanıyorum. Geçenki transferim deki gibi her gün iğne vurulmuyorum. Her transferde farklı ilaçlar mı deniyor anlamadım. Hakkımızda hayırlısı olsun ama bu süreç çok zor. Arada bir isyan edip sonra toparlanıyorum. Nasıl atlatacağım bilemiyorum. Bu olmazsa bir dahakine tekrar başa alıp yumurta toplama işlemi olacak. Başa saracağım. Çok zor süreç çok... Bulunduğum şehirde sadece 1 tane özel hastahane ve iyi doktor var. O konuda çok şansızım. Başka şehre gitsem hem maddi olarak hem de kontroller açısından çok zor. Nasıl yapacağım bilemiyorum. Rabbim yardımcımız olsun.
Hosgeldn canm ayni gun transfer olmusuz insallah guzel sonuclar alirsn❤

Aaa çok yüksek gerçekten. İkiz yok, anneannem 10.çocuğu olan annemi 47 yaşında doğurmuş. Ben nasıl kısır oldum anlamıyorum 😂😂
Estağfirullah annem der ki kadının kısırı olmaz kusuru olur 🤗 Iyi ki tüp bebek tedavileri var da evlat sahibi olabiliyoruz kuzum😁🌸

Ya evet yüksekti sonra ikiz olma ihtimali yok yaa demistim bu sefer acaba dış gebelik mi korkusu sarmıştı ama birseycik olmadı bin şükür 💜 Sağlıkla kucaklayalım bebişlerimizi.🤗

Evet her akşam kullanıyorum 10 gündür
Kanını cok sulandirdgi icin olmus canım doktoruna hemen danış benimde en korktugum bu açıkcası kucukkene ergenlige kadar burnum kanadı bu igneler sebep olursa diye korkuyorum eger burun kanaman durmadysa veya tekrarlarsa doktoruna söylemen gerekli belki igneyi kesebilir

Canım daha önce konuşmuştuk hatırlarsın belki benim 3 düşüğüm var. İlk ikisinde predictor yapmıştım ama beta değerlerim yüksekti ve predictor anında pozitif çıkmıştı
Anladım kuzum ama gerçekten test aldıgı paranın hakkını veriyor. 5 tane normal test alacagıma bundan alırım internetten daha iyi hemde uygun oluyor nette

Proloton u neden verdi ki simdi düşük tehlikesi oldugunda verilen igne değil mi o..

Progestan cok acıtıyor gerçekten de göbekten vurulani verdi simdi o dami oyle ki
Baya bir şey değişmiş keşke bana da bundan verseydi.progestanı da hiç sevmiyorumm
Çok vermişsin Ya ben aldığım testin yorumlarına baktım da predictor ile aynı değilmiş kalitesi , normal kaset test gibi yazmışlar
Çıkmaz tabi o zaman adet geçince bile zor gösteriyor.
Kuzum bizim ilçede erken gebelik testi yok , 10 dan fazla eczane var ama yok Yani hep bebetime 😂
Sabah idrarıyla belki gösterir ama varsa bi tane daha harca.😄
Yarın bidaha yapayım madem .3 tane daha var .Çarşambaya kadar yapayım .Zaten belkide testler bozuktu , son kullanma tarihi bile yazmıyor

X