EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Saol canım bende aynen insan sanki kendi gibi heyecanlanıyor sonuçta yol arkadasiyiz. Burada senin oğlundan dondurulmusla mi oldu yoksa taze mi
Oyle canim inanki. Siz olmasaniz bu gunleri nasil atlatirizki. Dondurulmustu kuuzm oglumda . Genetige gitmesi lazimdi 21 gun bekledik sonraki adette transfer edilmisti

Oyle canim inanki. Siz olmasaniz bu gunleri nasil atlatirizki. Dondurulmustu kuuzm oglumda . Genetige gitmesi lazimdi 21 gun bekledik sonraki adette transfer edilmisti

Benim oğlum tazeydi. Geçen sene dondurulmuş tutmadı . Bu sefer de taze istiyorum inşallah . Hani doldurulmuş tutmadı ya belki vücudum tazeyi kabul ediyordur böyle bisy olabilir mi

Reactions: Z P
Günaydınn kizlar..

Ya pozitif alan arkadaşlar belirtiniz oldu mu olmak zorunda mi..bi deyiverin..dun transferim oldu deliricimmmm

Reactions: Z P
Benim oğlum tazeydi. Geçen sene dondurulmuş tutmadı . Bu sefer de taze istiyorum inşallah . Hani doldurulmuş tutmadı ya belki vücudum tazeyi kabul ediyordur böyle bisy olabilir mi
Yok canim sanmiyorum dondurulmus daha iyi tutuyor diye okumustum ama tabi herkes bisey soyluyor

Günaydınn kizlar..

Ya pozitif alan arkadaşlar belirtiniz oldu mu olmak zorunda mi..bi deyiverin..dun transferim oldu deliricimmmm
Bel agrisi oldu bende transferden eve geldigimde vardi ayakta durunca yinr oluyor. Daha olumlu cevap almadim ama belirtiler bu. Hastanede 1 saat yatmak vucuduma iyi gelmedi

Daha çok erken değil mi? Bende belirti yok ama dinlemiyorum da :) İlaçlardan dolayı transfer öncesinde de belim ağrıyodu, o kadar
Erken haklısın canim ne bileyim fazla tek kalıp kendimi dinledim sanirim kalktım yatmayı biraktim

Bel agrisi oldu bende transferden eve geldigimde vardi ayakta durunca yinr oluyor. Daha olumlu cevap almadim ama belirtiler bu. Hastanede 1 saat yatmak vucuduma iyi gelmedi
Bende hic bir şey yok hayirlisi kendimi dinlemeyi bıraktım şimdilik o halde

Erken haklısın canim ne bileyim fazla tek kalıp kendimi dinledim sanirim kalktım yatmayı biraktim

Bende hic bir şey yok hayirlisi kendimi dinlemeyi bıraktım şimdilik o halde
Aa cok ayip bize takilipta tek kaldim cumlesini kabul etmiyoruz Belirti hakkinda hic konusmayalim bence kizlar. Girgir samatayla bu gunleri bitirelim Allah in izniyle. Sonrada hamis konularina yukleniriz

Benim oğlum 7 hucreliydi . Dondurulmuş 9 hücreli aslında dondurulmuş olan daha kaliteliydi ama olmadı bende kendimce ona bağladım ah biz kadınlar
Ben hic hucre falan sormadim biliyormusunuz. Hic onlara takilmadim. Tek takildigim yer hani cozdururken bozulma oluyor diye imza attirmislardi o beni cok strese sokmustu
.

Kızlar yardımcı olun lütfen bugün 5+1 olduk 2 tane kese gördük henüz kalp atışı duymadık. Sabah uyandığımda peçeteye açık renkli sulu kan gibi geldi kasık ağrımda var sonra peçete koyduğumda kahveremgisydi korkuyorum böyle bişey yaşayan oldu mu şimdide kahverengi geliyor

I
İyigeceler ben bişey sorcam dondurulmuş embriyo süreleriniz be kadardı yani kaç yıl korunabiliyorlar ?
Ben sormuştum 5 yılmı saklıyorsunuz diye. Istediğiniz isterseniz 10 ýıl ve daha fazla dedi. İnşallah sağ salim kucağıma alırsam 5 yıl bile saklama niyetim yok 2 sene sonra yine deneyeceğim. Allah kısmet ederse.

Ayy bu sabah benimde kahverengi geldi ben daha keseyi görmeye gitmedim

Canım benim 5+5 haftalıkken sadece kese görmüştüm. Lekelenme vardı bir gün sonra parçalar düştü. Bebek düştü sanıp ilaçlarımı kestim. 6+5 gittiğimde kalp atışını duyunca, o kadar kanamadan sonra yerinde olduğunu görünce şoka düştüm. Kasığıma dokunamıyordum ağrıdan Pembe ve kahverengi lekelenme kırmızı kanamaları olup sağlıklı kavuşanlar çok.

Doktorunu ara canım ikizlerin oldugu icin tedbir olarak acilde dusuk onleyici igne yaparlar

Allah gönlüne göre versin Benimde son senem 2021 10 yıl olabiliryorsa o zaman kalanlarıda dondursam iyi olur bence Hayırlısı Allahtan bi merkezle görüşmek lazım Teşekkürler cevabın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…