EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Biliyorum canım sana anlatacaktım. Benim öyle çok ağrım olurdu ki. 6 haftalıkken doktor bana heyet raporu vermeye başladı. Tüm hamileliğimi evde geçirdim. Ama ben öncesinde miyom ameliyatı olmuştum, onda hasar kalmıştı
Benimde şuan ağrım oluyor canım belki adet haftam diye öyledir bilmiyorum ama dün gece ağrıyla uyandım ve sabaha kadar uyuyamadım

Ay allahim sanki benim kaynanamdan bahsetmissin. Ses kaydını dahi o ben değilim diye inkar ediyor. Gözümde toz zerresi kadar kıymeti yok. Allah'tan ayrı oturuyoruz. İyice mesafeyi açtım gelince sohbet etmiyorum yüzüne gulmuyorum gayet resmi davraniyorum. Onun evinede oğluyla gidip oturuyorum böyle buldum çözümü. Mümkün olduğunca yalnız kalmayarak. Rabbim yardimcimiz olsun Allah'tan şu ara köyde virüsten dolayı yoksa tedavimi negatif etkilerdi

Allah senin dr yardımcın olsun 😊😊 bizim de sinavimiz demekki bu napalim. Benimde şansım eşim annesini tutmuyor . Zaten anneci olsaydı ayrilirdik heralde böyle bir katlanmak çok zor . Sende mesafe koyarak iyi yapmışsın .

X