EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İşte geldim kızlar :KK24:
Dikkat ettiğim şeyleri ve belirtileri anlatayım.
Transfer günü- 10 dakika sedyede, 15 dakika yatakta yattım. Arabada arka koltukta yattım, hatta uyumuşum. 2 saat yol geldik, restoranda yemek yedik, eve gelip yattım.
1.gün- tüm gün yattım, netflix izledim, uyukladım. Sadece yemek ve wc için kalktım.
2.gün annem ve kızım bizdeydi. En az 15 kez kalktım, kızımla oynadım, yemek yaptım. Mümkün olduğunca yattım. Göğüs acısı başladı
3.gün gün boyu oturdum, yattım. Yemek ve ev işlerini yaptım. Çamaşırı asarken çok silkelemedim falan. Kendimi yormadım. Karın ve bacak ağrısı başladı.
4.gün normal ev işlerini yapmaya başladım. Yemek yaptım, 3 makine çamaşır yıkadım, astım, katladım. Ama her işi yaptıktan sonra yarım saat yatıp dinlendim.
5.gün pozitifi gördüm.
Allah sağlıkla devamını getirsin inşallah 🤲
Bir de her gün yaptıklarım var:
Her gün bir aktivia yedim, kuru kayısı yedim, protein ağırlıklı beslendim. Bir avuç kabak çekirdeği yedim.

İşte geldim kızlar :KK24:
Dikkat ettiğim şeyleri ve belirtileri anlatayım.
Transfer günü- 10 dakika sedyede, 15 dakika yatakta yattım. Arabada arka koltukta yattım, hatta uyumuşum. 2 saat yol geldik, restoranda yemek yedik, eve gelip yattım.
1.gün- tüm gün yattım, netflix izledim, uyukladım. Sadece yemek ve wc için kalktım.
2.gün annem ve kızım bizdeydi. En az 15 kez kalktım, kızımla oynadım, yemek yaptım. Mümkün olduğunca yattım. Göğüs acısı başladı
3.gün gün boyu oturdum, yattım. Yemek ve ev işlerini yaptım. Çamaşırı asarken çok silkelemedim falan. Kendimi yormadım. Karın ve bacak ağrısı başladı.
4.gün normal ev işlerini yapmaya başladım. Yemek yaptım, 3 makine çamaşır yıkadım, astım, katladım. Ama her işi yaptıktan sonra yarım saat yatıp dinlendim.
5.gün pozitifi gördüm.
Allah sağlıkla devamını getirsin inşallah 🤲
Bir de her gün yaptıklarım var:
Her gün bir aktivia yedim, kuru kayısı yedim, protein ağırlıklı beslendim. Bir avuç kabak çekirdeği yedim.
Super canim🥰 bende bol bol dinleniyorum bu sekilde gogus agrim yok tutan denememdede yoktu zaten artik rabbime kalmis

Canım bende de ağrı oluyor devamlı korkma doktora sordum normal dedi
Biliyorum canım sana anlatacaktım. Benim öyle çok ağrım olurdu ki. 6 haftalıkken doktor bana heyet raporu vermeye başladı. Tüm hamileliğimi evde geçirdim. Ama ben öncesinde miyom ameliyatı olmuştum, onda hasar kalmıştı

Ben korkmuyorum ne cikarsa artik yinede 12. Gun kana gidicem tabiki o gunekadar umit var
Eşim şimdi elinde predictor gebelik testiyle geldi dayanamadım yaptım pozitif çıktı ama inanmakta güçlük çekiyorum

Eklentiler

• IMG_20201024_153056.jpg
    IMG_20201024_153056.jpg
    187,1 KB · Görüntüleme: 24
Ayy hadi inşallah tutunmuş olsunlar benim ilaçsız transferdi belim hiç ağrımazdi mesela regl olacağım zaman ama bir ağrıdı bir ağrıdı bide transferden sonra grip oldum ben ona bağladım usuttum herhalde demiştim 😀
Ne zaman test yapcan @Yasnaz
Mrbb ilaçsız transfere dr neye göre karar veriyor?yani doğal kalınlaşmayla transfer oldunuz demi biraz bana açıklarmısınız??

X