EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Klomen veren doktor bile umutluydu benden :) olmadigina cok sasirmişti 😁 ilk tup denemeden sonra sezeryandan kaynakli bir sıkıntı var dedi doktorum istmosel diyorlar, ameliyat bile oldum ama onunda bi faydası olmadi. 2 histereskopi oldum onlarda da cikmadi birsey artik yoruldum , yaza kadar bir mola vermek istiyorum en azindan.
Nasıl iyi hissedeceksen kendini öyle yap. Tekrarlayan negatifler kötü olmuş gerçekten.tupbebekte sebepsiz grup en kolayı deniliyor ama bir yandanda zor guruptayiz yine tutmazsa sebep ne ? belli değil. Hakkımızda hayırlısı olsun

Aa öyle mi o kısmı anlamamışım ben. İnşallah iğne ile düşürürsünüz. O dönem araştırmıştım kanser hastalarına yapılan bir iğne varmış onun ile düşük sağlanıyormuş. Allah en kısa sürede atlatmanızı nasip etsin
Amin inşallah ilaçla düşer

Biz aynı evde yaşıyoruz . Şöyle düşün mutfakta bir bardağı bir yere koyuyorum arkamdan hemen yerini değiştiriyor çamaşır asiyorum gidip yerlerini değiştiriyor oğluma akıllar veriyor daha neler neler . Oğlum küçükken biz hayvanlara gittik mi bakıyordu oğluma . Hep denk geliyordum çocuğa bağırıyor küfür ediyor ispat edemiyordum. En son bir gün tlefonu açtım ses kaydını koydum . Sonra bir geldim çocuk çok fena ağlıyor o zaman daha 2 yaşında konusamiyorda. Ses kaydını dinledim dünyam başıma yıkıldı. Çocuk a o...... seyinden çıkan diyor daha neler neler. Ses kaydını eşime dinlettim oda açtı bu ne dedi . Hep inkar kadın ses kaydını dahi kabul etmedi
Ay allahim sanki benim kaynanamdan bahsetmissin. Ses kaydını dahi o ben değilim diye inkar ediyor. Gözümde toz zerresi kadar kıymeti yok. Allah'tan ayrı oturuyoruz. İyice mesafeyi açtım gelince sohbet etmiyorum yüzüne gulmuyorum gayet resmi davraniyorum. Onun evinede oğluyla gidip oturuyorum böyle buldum çözümü. Mümkün olduğunca yalnız kalmayarak. Rabbim yardimcimiz olsun Allah'tan şu ara köyde virüsten dolayı yoksa tedavimi negatif etkilerdi

Kızlar Merhaba 🌸🌸🌸 Bu prolutex denen iğne ne zaman birakiliyor yaa. Vuracak yer kalmadi o nasil bi yakmadır. İlkinin bile acisi ayni yerinde duruyor. Hic diger ignelere benzemiyor pahali da zaten. Progestan fitil vajinal kullaniyorum sabah 2 aksam 2. Doktorlariniz birsey dedi mi ne kadar kullanicaginiza dair ?

Kızlar Merhaba 🌸🌸🌸 Bu prolutex denen iğne ne zaman birakiliyor yaa. Vuracak yer kalmadi o nasil bi yakmadır. İlkinin bile acisi ayni yerinde duruyor. Hic diger ignelere benzemiyor pahali da zaten. Progestan fitil vajinal kullaniyorum sabah 2 aksam 2. Doktorlariniz birsey dedi mi ne kadar kullanicaginiza dair ?
Progestanı sabah 2, öğlen 2, akşam 2 kullanıyorum+ progestan dex güne 1tane de iğnem var. Ve 12.haftaya kadar böyle devam edicek dedi doktor

Bildigim kadariyla risk yoksa 12. Haftaya kadar canm

Ben dün kontrol sonrası sordum. Bende sabah akşam olmak üzere fitil kullaniyprum. 1 ay daha kullanacaksın dedi

X