EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Agrim benim de var ozellikle bugun sol kasigima sanci giriyor acitacak sekilde. Kabiz oldum ondan gaz mi sikisiyor anlamadim
Benim gaz ağrısı gibi değil kuzum ya direk adet ağrısı moralim bozuluyor doktor normal dedi ama yine de korkuyorum buladar nasıl benzer bu ağrı hamilelik belirtisine inanamıyorum

Kızlar bilmiyorum doğru mu yapıyorum ama canım çok sıkıldı.15 ekimde transferim oldu.2 embriyo iyi kalite.Çarşamba günü 3 4 damla kanamam oldu.Doktorum yerleşme kanaması olabilir dedi umutlandım bugün erken idrar testi aldım.Öğlen yaptım ve çok idrarım yoktu.Az miktarla yaptım bilmem etkiler mi ama tek çizgi çıktı.Pozitif olsa silik de olsa çıkmaz mıydı?Var mı bununla ilgili tecrübesi olan?Eşime de söylemedim ama içim içimi yiyor.Test günüm de salı günü.Şimdiden yazanlara teşekkürler Yazmamışım 3.gün embriyosu verildi.

Canım hayırlı olsun tedavin çok erken yapmışsın biraz bekle sabah idrarı ile test yap

Arkadaşlar adetin kaçıncı günü transfer oldunuz? Merak ediyorum.transfer yaklaştıkça heyacanımda artıyor Benimde gelecek muayenede belli olur heralde

3.gün embriyosu için erken canım .2 gün daha bekleyip erken gebelik testi yap ya da direk kan ver

Teşekkür ederim desteğiniz için Aslında elimden geldiğince beklemeye çalışıyorum ama bir yandan da öğrenmek istiyorum. Bir de negatif çıkarsa o ilaçları almaya, iğneleri vurmaya hevesim kırılır diye korkuyorum

Reactions: Z P
Evet bende o yuzden hic test yapmadim bekledim test gunumu o zamana kadar bebeklerim benimle diye dusundum hep negatif cikarsa sonradan hayal kiriklogina ugrarim diye dusunmek istemedim sadece o zamanin tadini cikarmak istedim negatif ciksa bile 11 gunlugune hamile gibi davrandim bu bile o kadar guzeldiki ilk tedavim negatif olunca ayni duygulari yeniden yasamak icin hemen ikinci tedaviye basladim cok sukur bu sefer pozitifi gordum iki embriyomdan biri tutunmus sana ve diger arkadaslara tavsiyem umitsizlige kapilma yasadigin anin tadini cikar nasipten otesi yok

Şu an hamile olduğumu hayal ediyorum ama niyeyse sanki çok Umut edersem üzülüyorum diye düşünüyorum canım , sanki imkansız gibi .Bu arada seninde 3.gğn embriyosuydu dimi belirtilerin nelerdi ?

Şu an hamile olduğumu hayal ediyorum ama niyeyse sanki çok Umut edersem üzülüyorum diye düşünüyorum canım , sanki imkansız gibi .Bu arada seninde 3.gğn embriyosuydu dimi belirtilerin nelerdi ?
Evet canim 3. Gun embriyosuydu benim hic belirtim olmadi yeni basladi belirtilerim bel ve kasik agrilarim agzimda kotu bi tat var uc dort gundur var onlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…