EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Evet canim 3. Gun embriyosuydu benim hic belirtim olmadi yeni basladi belirtilerim bel ve kasik agrilarim agzimda kotu bi tat var uc dort gundur var onlarda
Benimde yarın 7.günüm olacak Sadece biraz bel ağrım var ,özellikle ayakta kalınca .Tabi kendimi dinlemek istemiyorum , ilaçlardan kaynaklıdır muhtemelen ama kendime söz geçiremiyorum. 🤦‍♀️

Benimde yarın 7.günüm olacak Sadece biraz bel ağrım var ,özellikle ayakta kalınca .Tabi kendimi dinlemek istemiyorum , ilaçlardan kaynaklıdır muhtemelen ama kendime söz geçiremiyorum. 🤦‍♀️
Belirtilerin cogu ilaclardan oluyo diyolar ama ben o kadar ilac kullanmam ragmen olmamisti kisiden kisiye degisiyo yani insallah senin belirtin hamilelik belirtisidir 🤲

Benim gaz ağrısı gibi değil kuzum ya direk adet ağrısı moralim bozuluyor doktor normal dedi ama yine de korkuyorum buladar nasıl benzer bu ağrı hamilelik belirtisine inanamıyorum 🤷🏻‍♀️
Doktor normal dediyse normaldir canim benimki de hafif adet agrisi gibi gazim cok var o sanirim sanci yapiyo o yuzden anlayamiyorum

Şu an hamile olduğumu hayal ediyorum ama niyeyse sanki çok Umut edersem üzülüyorum diye düşünüyorum canım , sanki imkansız gibi .Bu arada seninde 3.gğn embriyosuydu dimi belirtilerin nelerdi ?
Banada imkansız gbi gelıyo bazen yasadıklarımızdan kaynaklanıyo ya🙄 ama canım ben bu sayfayı takıp ettgmden beri içime su serpıldı resmen valla cok pozitif alan oldu demekki o kadar zor degıl hamıle kalmak hiç canını sıkma🥰

Banada imkansız gbi gelıyo bazen yasadıklarımızdan kaynaklanıyo ya🙄 ama canım ben bu sayfayı takıp ettgmden beri içime su serpıldı resmen valla cok pozitif alan oldu demekki o kadar zor degıl hamıle kalmak hiç canını sıkma🥰
İnşallah bizimde olur canım 🙂

Günaydın kızlar.. kan testi pozitif olup şuan adet ağrısı çeken var mi acaba yada öncesinde çok adet ağrısı çeken oldu mu? Benim buhun transfer sonrası 10. Gün be adet ağrım çok fazla. Bu ağrının bukadar aynı olması normal mi birebir adet ağrısı çekiyorum 🤷‍♀️

Testim dün 160 çıktı ama bukadar ağrım yoktu buhun aşırı bi ağrı var yataktayım şuan
Ağrın sürekli mi oluyor?gebelikte ağrı gelir ama kısa sürer.uzun uzun ağrım olmadı hiç

X