EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

3.gun embriyosu transferin 10.gunu. erken gebelık testinde 2 gun once sabah cok silik cikti.dun aksam biraz daha belirgindi.bugun savah biraz daha artmıştı.
Bugun aksam normal gebelık testi golge gbi koyuluk cikti o kadar gerçi öğleden sonra çok susadığım icin 2 litreye yakin su içmiştim. Ama daha önceki transferinde kimyasal olduğu için tedirginim .predictor da silik çıkınca kan testinde deger ne çıkar ki
3. Gun embrıyonun kalitesi neydı canım kaç hucrelıydı?

Kızlaaaaar Bugünün Güzel Haberi Benden Gelsin 😂😍🎈🎊🎈 Ohh iyiki de gitmisim. 5. gün embriyosu 6. gün kan testi sonucum: 26,54 🙏❤ İnşallah hayirlisiyla artarak devam eder 🙏Tekrar pazartesi gidicem. Tiroid ilaci kullandigimdan TSH testi de yapildi iyi ki yapilmis cünkü 1 olan degerim 4.4 olmus ilacimi artirdi hoca. Sıpa 6 günde bile tsh degerime ortak olmus 😂 Kızlar insallah hepimizin degerleri artar. Tüm arkadaslar pozitif sonuclarini alir. Negatif olan arkadaslarda en kisa zamanda hayirlisiyla pozitif sonuclarini alirlar. İyi günde kötü günde buradan birbirimize hep destek tam destek 🙏😍
Çok çok sevindim.maşallah.Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah. Darısı başımıza olsun inşallah.ben de troid ilacı kullanıyorum.

Benimki olmamış:KK42:eşime söylemicem pazartesi öğrenir artık nasip değilmiş ben yine iğnelerimi falan kullanıcam pazartesi testimi yapıcam ama sonuç belli bir sonrakine inşallah zaten 7. Gün embriyosunun tutmayacağı belliydi erken testide almıştım hem de 18 TL ye :63: yapmadan önce bi bakayım dedim sonuç çıkmışmı besbelliydide neyseehhh Rabbim sizleri yavrunuza kavuştursun inşallah
Kacinci gunundu canim bugun😔

Merhaba kızlar .. Ben de mutlu haberimi burada paylasmak istedim . 10. Gün sonucum a göre hamileyim 🤗 8 yasında oğlum var 6 senedir de 2. Yi istiyorduk ama olmuyordu.. Ağustosta transferim vardı ama o esnada tansiyonum cıktı kanama başladı derken işlem yarım kalmıştı. Embriyolarda donduruldu sonra . Histeroskopi yapıp neden kanama olduguna bakalım dedi doktorum. Meğer rahimde yapışıklık varmış 🤷 gitmedigim prof kalmadı hiç biriside bi bakalım sebep yapısıklık olabilir demedi.. Tüp bebek düşünmesek sorun yok diye bekleyip duracaktık hala. Neyse canlar rabbim isteyen herrkesslere nasip etsin inşallah kimsenin kucagını boş bırakmasın rabbim.🙏🙏
Çok çok sevindim.maşallah. Allah kucağına da almayı nasip etsinmimşallah.Allahım bu kadar pozitifin içine bizi de eklesin inşallah

Simdi arkadaslar en samimi duygularimla birseyler yazmak istiyorum. Burada yazili olarakta kalsin bunlar. Cok umudum olmadan gittim acikcasi ben. Kötüye hazirladim kendimi bu sürecin daha en basinda. Hayatimda belirsizligi hic sevmedigimden gittim yaptirdim. Az da olsa bir fikrim olur diye. Kızlar ben uzun yillar bankacilik yaptim. Asker cocuguyum cok yer gezdim bu hayatta. Bu vesilelerle o kadar cok insan tanidim olay gördüm tecrübe sahibi oldum ki. Rabbimin kötü işi olmaz. Biz bu yola cikarken esimle hayirlisiysa olsun diye girdik. Degilse olmasin. Elimizden geleni yapip olmuyorsa vardir rabbimizin bir bildigi dedik. Şuan aynisini diyorum bu deger düsebilir birkac gün sonra ya da ileriki dönemlerde kaybedebilirim. Tabii ki üzülürüm ama kendimi eşimi yipratmam. Sizde yapmayin yapmayalim nolur. Rabbimden hep hayirlisini diliyorum hepimiz icin. Bu düsünlerim her durumda böyle olacak. Ve hep burada olacagim Allahin izniyle Sevinci artirip aciyi da paylasip azaltmak icin. Hepinizi öpüyor kocaman sariliyorummmm ❤😍😘🙏
Yüreğine sağlık çok doğru herşeyin hayırlısı ❤️

Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
Suoz Suoz 4 ekim:anneadayı:
She- She- 3 ekim:anneadayı:
@Kocasininprensesi93:anneadayı:
@Cupancake6 ekimnegatif
Violett90 Violett90 9 ekim:anneadayı:
@hiranur341913 ekim:anneadayı:
@BenCigdem8 ekim:anneadayı:
Regen_ Regen_ 15 ekim
@sunshine__7 ekimnegatif
@Ogretmennhanimm17 ekim
@Yasnaz20 ekim
@ElifffErdemm21 ekim
@Papatyam erva30 ekim
@rus ruleti10 ekim:anneadayı:
@Misli_naa10 ekim:anneadayı:
@Betbetul28 eylül:anneadayı:
@merveustabasioglu5 ekim
@Zzzzzzzz298 ekim:anneadayı:
@ozge212628 eylülkimyasal
@ilknurrrrrrd28 eylül:anneadayı:
@siera6112 ekim
@bus910515 ekim
@yeliz19818 ekimnegatif
@ZgulkrcZ9 ekimnegatif
@mila348 ekim:anneadayı:
@sadefsdf3 ekim:anneadayı:
@hayat282830 ekim
@7minika14 ekim
@yk1016 ekim
@Umutla beklemekbelli degil
@RujsuzRuhsuzum17 ekim:anneadayı:
@Selinbe15 ekim
@Songulllll929215 ekim
@crosword12 ekim
@surayya12 ekim:anneadayı:
@Elisanurummm30-31 ekim
@izmir359013 ekim:anneadayı:
@MatMag10 ekim
@Mirayseval12 ekim
@kosucukaplu@mbaga24 ekim
@gulcans29 ekim
@Parika
@baby girlL19 ekim
MMMesude MMMesude 15 ekim
elaaaam elaaaam 17 ekim
@elif06bade13 ekim
casperayse casperayse 19 ekim
@aysunayy26 ekim
@Gncbrhn 13 ekim :anneadayı:

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣
Beni de ekler misiniz?15 temmuzda oldu transferim.İlk deneme.Bu sayfanın uğuruna inandım.İnşallah hepimiz çok güzel sonuçlar alırız🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

X