EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Paza
Cok sagol kuzummmm ❤ hepimizin pozitif cikar katlanarak artar insallah hayirlisiysa. Pazartesi gidicez tekrar hayirlisi artik canim ben her ihtimale hazirim zaten.

Erken gebelik testi ise yariyor demekki

Ayy hatrladım canm yaa hahaha sen negatf diye atmistin biz gorduk sağlıkla katlanarak artsın canm bizlerede dua et

Simdi arkadaslar en samimi duygularimla birseyler yazmak istiyorum. Burada yazili olarakta kalsin bunlar. Cok umudum olmadan gittim acikcasi ben. Kötüye hazirladim kendimi bu sürecin daha en basinda. Hayatimda belirsizligi hic sevmedigimden gittim yaptirdim. Az da olsa bir fikrim olur diye. Kızlar ben uzun yillar bankacilik yaptim. Asker cocuguyum cok yer gezdim bu hayatta. Bu vesilelerle o kadar cok insan tanidim olay gördüm tecrübe sahibi oldum ki. Rabbimin kötü işi olmaz. Biz bu yola cikarken esimle hayirlisiysa olsun diye girdik. Degilse olmasin. Elimizden geleni yapip olmuyorsa vardir rabbimizin bir bildigi dedik. Şuan aynisini diyorum bu deger düsebilir birkac gün sonra ya da ileriki dönemlerde kaybedebilirim. Tabii ki üzülürüm ama kendimi eşimi yipratmam. Sizde yapmayin yapmayalim nolur. Rabbimden hep hayirlisini diliyorum hepimiz icin. Bu düsünlerim her durumda böyle olacak. Ve hep burada olacagim Allahin izniyle Sevinci artirip aciyi da paylasip azaltmak icin. Hepinizi öpüyor kocaman sariliyorummmm ❤

Canım bana her 3 günde 1 adet cam şişe takılıyor. Sıvı olanı kullanmıyorum ben beyaz olan omegaven kullanıyorum
Ben sivida aliyorum ilk seferde 1 er tane aldim ikisinden simdi 2 ser tane yazmis boyle sey olurmu ya tek seferdemi alicam hepsini onu merak ediyorum yarin arayip ogrenicem mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…