EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İnşallah poztif çıkar canım

Evet benımde %60 artış olmuştu erken donemde ıkı katı artmamıstı oyle bır durum olursa tedırgın olmayın

Com sevindim ne güzel bir haber boyle darısı hepimize olsun

Maşallah canm gözün aydın çok güzel bi haber buuu

Merhaba kızlar .. Ben de mutlu haberimi burada paylasmak istedim . 10. Gün sonucum a göre hamileyim 8 yasında oğlum var 6 senedir de 2. Yi istiyorduk ama olmuyordu.. Ağustosta transferim vardı ama o esnada tansiyonum cıktı kanama başladı derken işlem yarım kalmıştı. Embriyolarda donduruldu sonra . Histeroskopi yapıp neden kanama olduguna bakalım dedi doktorum. Meğer rahimde yapışıklık varmış gitmedigim prof kalmadı hiç biriside bi bakalım sebep yapısıklık olabilir demedi.. Tüp bebek düşünmesek sorun yok diye bekleyip duracaktık hala. Neyse canlar rabbim isteyen herrkesslere nasip etsin inşallah kimsenin kucagını boş bırakmasın rabbim.

Amin amiin bizde yasayalim insallah

Evet ekranda bak atiyor ama çok küçük daha 2 hffta sonra dinletirim dedi
Kalp atışını dinlemek için çok az da olsa ısı gönderiliyormuş bebeğe. Çok küçük olduğu zaman bu ısı zarar veriyormuş. O yüzden erkenden dinletmiyorlar. Çok sevindim canım. Sağlıkla kavuşun inşallah Takvim eklesene

Bülent TIRAŞ yazmış canım. @ElifffErdemm
Canim bi polarin bi battaniyeyin verdigi sicaklikla birsey olmaz cidden neyse tabi tedbirinizi alin. Ama karin agrisina hamileyken sicak iyi geliyor
Bi hamama girmek sahunaya girmek tabikide zarar verir ama polar giyip batanniyr ustne almasinda bi sikinti olmaz.

Dogrudur canim suan zaten asiri bir soguk yok 9Allah tan. Benim doktorum herhangi bisey demedi. sadece ilik banyo yapilcaginj biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…