EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Simdi arkadaslar en samimi duygularimla birseyler yazmak istiyorum. Burada yazili olarakta kalsin bunlar. Cok umudum olmadan gittim acikcasi ben. Kötüye hazirladim kendimi bu sürecin daha en basinda. Hayatimda belirsizligi hic sevmedigimden gittim yaptirdim. Az da olsa bir fikrim olur diye. Kızlar ben uzun yillar bankacilik yaptim. Asker cocuguyum cok yer gezdim bu hayatta. Bu vesilelerle o kadar cok insan tanidim olay gördüm tecrübe sahibi oldum ki. Rabbimin kötü işi olmaz. Biz bu yola cikarken esimle hayirlisiysa olsun diye girdik. Degilse olmasin. Elimizden geleni yapip olmuyorsa vardir rabbimizin bir bildigi dedik. Şuan aynisini diyorum bu deger düsebilir birkac gün sonra ya da ileriki dönemlerde kaybedebilirim. Tabii ki üzülürüm ama kendimi eşimi yipratmam. Sizde yapmayin yapmayalim nolur. Rabbimden hep hayirlisini diliyorum hepimiz icin. Bu düsünlerim her durumda böyle olacak. Ve hep burada olacagim Allahin izniyle Sevinci artirip aciyi da paylasip azaltmak icin. Hepinizi öpüyor kocaman sariliyorummmm ❤😍😘🙏
Ayy kuzum 🙂İnşallah sağlıkla kucağına alırsın 🤗

Kızlar predictor erken gebelik testi bulamıyorum. Yarın sabah test yapmak istiyorum. Başka marka öneriniz var mı🙄
Netten siparis ver dicem ama gelmesi 4 5 gunu bulur. Bende netten aldim ptt kargoya verilmis test gunumde gelir belki😀

X