EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Moral bozma canım ben 5 kez denedim 2 si tuttu diğerleri kimyasal ve ikiz bebek kaybettim ama ne olursa olsun moral bozmadım tekrar aynı gün ayağa kalktım ve başladım. 6 ve 3 yaşlarında iki oğlum var şimdi ALLAH kısmet ederse 3 çü için tekrar merkeze başvurdum. Demem oki bunda muhakkak bir hayır vardır EVET zor ama son değil Allah var umut var o yüzden sabır ve dua ile meleğine kavuşacaksın bi iznillah. 🥰 🤲
Evet canim haklisin

Cok mu sabirsizsin 😂 hii hiiii anliyorum canım 😂😘 ben neyim acaba 😂 beni geceyim ilk günden test yapan üstadımız o konuda bi dünya markası bir duayen 😂
Ha ha onu geçemeyiz canım 😅Benim 5.gün embriyosu olsa 5.günden yapmaya başlardım bende .İşte 3.gün ondan bekliyorum daha 🤣

Kizlar aksam uzeri kan testi verdim 102 den 221 e yukselmis degerim. Sevindik ailecek. 2 saat once filan tuvalete gittim kanamam olmuş. Doktoru aradim proluton depot yaptir dedi. Aglamaktan mahfoldum, tam da sevinmiştik 😔
Canım ne kadar kanaman , hemde iğnede yaptırmışsın merak etme .Çok yoğun olmadığı sürece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

kızlar ev temızlıgını nasıl yapıyosunuz??ben transferden once dip köşe yapmıştım bisüre yapmam idare ederım dıye eşimde yapabıldıgı kadar yardım etti ama içime sinmiyodu bugun sildim süpürdüm tuvaleti banyoyu yıkadım vs oyle agır bısey de degıl ama nebılım🤭normal dimi
Benim yardımcı var. Her gün de robot süpürge süpürüyor. Yine de dünya kadar iş var. Yemek, bulaşık, çamaşır, ütü. Şimdilik yemeği annem, gerisini eşim yapıyor. İşten de 10 gün rapor aldım.
Hepsini günlere dağıtarak yapabilirsin canım. Süpürme zaten ağır iş. Bence onu erkekler yapmalı

Teşekkür ederim, ben de öyle düşünüyorum, sanırım 2 regl dönemi bekletecek gibi doktor da zaten, bütün düzenim altüst oldu, hormonlarım kim bilir ne durumda. Herkese sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum 🙏🏻
tesekkur ederim canım umarım hayırlısıyla tekrardan hamile kalırsın❤️❤️

Kizlar aksam uzeri kan testi verdim 102 den 221 e yukselmis degerim. Sevindik ailecek. 2 saat once filan tuvalete gittim kanamam olmuş. Doktoru aradim proluton depot yaptir dedi. Aglamaktan mahfoldum, tam da sevinmiştik 😔
cok normal canım niye aglıyosunki bende yasadım aynılarını o depot ignesi mükemmel 2 3 güne gecer kuzum sen canını sıkma

Kızlar çok mutluyum. Neredeyse bütün belirtileri yaşıyorum 💃 💃 💃
Allahımm inşallah 🤲
Göğüslerde acıma 2.gün başladı ama zaten bana hep olur. Bu akşam karnım ağrımaya başladı, bacaklarımdan aşağı elektrik akımı iniyormuş gibi ağrı var. Bir tek yerleşme kanaması yok. İki gebeliğimde de olmamıştı zaten.
Belirti var diye hayal kurmak çok güzel, inşallah gerçek olduğunu da görürüm. Hepimiz görelim inşallah 🤲

Sürekli idrar testi yapıyodum ama transferden önce catlatma ignesi olduğum icin onun etkisi mi diye düşünmekten yorgun dusmustum artik.aslinda ben idrar testiyle devsm etcektim ama esim boyle biyere varamicaz kan verelim dedi ben de bi cesaret iste
Bende aldım erken gebelik testi kargo artık ne zaman getirirse ozaman bi cesaret bulursam yaparım 😄

Benimde bel ağrım ve karnımda batmalar olmuştu bide regl donemim yaklaştığı için kasık ağrısı vardı regl olacak gibi ağrıyordu kan vermeye giderken hiç umudum yoktu o derece ağrım vardı ama şükür tutundular seninde tutunur inşallah çift embryo transferi mi yapıldı @Yasnaz

X