EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benimde bel ağrım ve karnımda batmalar olmuştu bide regl donemim yaklaştığı için kasık ağrısı vardı regl olacak gibi ağrıyordu kan vermeye giderken hiç umudum yoktu o derece ağrım vardı ama şükür tutundular seninde tutunur inşallah çift embryo transferi mi yapıldı @Yasnaz
Kiz benimde regl agrim var hep insallah guzel belirtilerdir bunlar🥰
Evet cift embriyo bu sefer🙏

Benim yardımcı var. Her gün de robot süpürge süpürüyor. Yine de dünya kadar iş var. Yemek, bulaşık, çamaşır, ütü. Şimdilik yemeği annem, gerisini eşim yapıyor. İşten de 10 gün rapor aldım.
Hepsini günlere dağıtarak yapabilirsin canım. Süpürme zaten ağır iş. Bence onu erkekler yapmalı
pişman oldum şimdi neyse yapmam artık napayım bizim kimsemiz yok burda iki taraftanda corona var dıyede annemi çağırmadım gelmeyi çok istiyor ama otobusle ya da ucakla gelecek şeker hastası 😐diye..eşimde ev işleri konusunda çok tembel zorla yapıyor mutfakla salon bir açık mutfak zaten zor🥱hep evde oluncada cidden evdeki en ufak temiz olmayan şey gözüme batıyor.Robot süpürgeyi bende düşünüyorum hep süpürmeli hem silmeli olandan alayım bari yaptığı kadar o yapsın🤷‍♀️

Ayy hadi inşallah tutunmuş olsunlar benim ilaçsız transferdi belim hiç ağrımazdi mesela regl olacağım zaman ama bir ağrıdı bir ağrıdı bide transferden sonra grip oldum ben ona bağladım usuttum herhalde demiştim 😀
Ne zaman test yapcan @Yasnaz

Valla öyle güzel alışırsın ki 😅😅 Allah bunları unutturcak dert vermesin valla 🤲🏻 İğne ne ki ben gebelikte şeker de olmuşum hem depot hem ünisilin sen düşün halimi doğuma kadar devam etti 😅
Ay hayirlisiyla hepimiz bebeklerimizi kucagimiza alalimda bunlarin hepsi unutulcak inaniyorum buna 🤲🤲🤲

X