EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
@Suoz4 ekim:anneadayı:
She- She- 3 ekim:anneadayı:
@Kocasininprensesi93:anneadayı:
@Cupancake6 ekimnegatif
Violett90 Violett90 9 ekim:anneadayı:
hiranur3419 hiranur3419 13 ekim:anneadayı:
@BenCigdem8 ekim:anneadayı:
Regen_ Regen_ 15 ekim
@sunshine__7 ekim
@Ogretmennhanimm17 ekim
@Yasnaz20 ekim
@ElifffErdemm21 ekim
@Papatyam erva30 ekim
@rus ruleti10 ekim:anneadayı:
@Misli_naa10 ekim:anneadayı:
@Betbetul28 eylül:anneadayı:
@merveustabasioglu5 ekim
@Zzzzzzzz298 ekim:anneadayı:
@ozge212628 eylül:anneadayı:
@ilknurrrrrrd28 eylül:anneadayı:
@siera6112 ekim
@bus910515 ekim
Ylz8177 Ylz8177 8 ekim
@ZgulkrcZ9 ekimnegatif
@mila348 ekim:anneadayı:
@sadefsdf3 ekim:anneadayı:
@hayat282830 ekim
@7minika14 ekim
@yk1016 ekim
@Umutla beklemekbelli degil
RujsuzRuhsuzum RujsuzRuhsuzum 17 ekim
@Selinbe15 ekim
@Songulllll929215 ekim
@crosword12 ekim
@surayya12 ekim:anneadayı:
@Elisanurummm30-31 ekim
I izmir3590 13 ekim:anneadayı:
@MatMag10 ekim
@Mirayseval12 ekim
@kosucukaplu@mbaga24 ekim
@gulcans29 ekim
@Parika
B baby girlL 19 ekim

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣
Canım yaa senin için yorucu olmazsa listeyi tarih sirasına göre yapsan olur mu? Sırayla kimlerden haber alacağımızı görürüz, çok iyi olur 🥰❤️☺️😘

Ben 5. Gün embriyosunu 5. Gün testle test etmiş biri olarak 😀 kafayı yemek üzereyim kendimi kötü sonuç varsa erkenden öğrenip hazırlamayı düşünüp yapmıştım ama yanıltabiliyor tabiki hergün3-4 kez test yapıyorum bi yandan iyi bi yandan kötü bişey. Oyuzden iyi düşün kötü çıkarsa ve iyi çıkarsa ne kadar üzülüp ne kadar kendini kaptıracağını ona göre yap yada yapma yaparsam haber vermeyı unutma 😀
Bugün benim de 5. Günüm.
Erken gebelik testi pozitif ama 10 gün önce yarim doz ovitrelle vuruldum ondan mi bilmem.

Bende ovitrelleden sevinemiyorum. 15. Gün bugün vurulalı ikinci çizgi silik hala ama kan vermeden rahatlayamayacağım
Senin ovitrelle olduğunu bildiğim icin alıntıladım:)
Sen tam doz mu vuruldun yarim mi senin etkisi geçmiştir ilacın prospektüsünde 10 güne kadar diyor
Benim de tek umudum yarim doz yapmış olmam

Senin ovitrelle olduğunu bildiğim icin alıntıladım:)
Sen tam doz mu vuruldun yarim mi senin etkisi geçmiştir ilacın prospektüsünde 10 güne kadar diyor
Benim de tek umudum yarim doz yapmış olmam
Ben tam doz vuruldum canım ondan biraz tedirginim 10 güne en geç 13 güne geçer dıyorlar ama bilmiyorum işte yine de tedirginim yarın kan vereceğim sen ne zaman vereceksin

Valla utanmadan bende bunu saklicam kızlar ahahaha 😂 hatıra kalsın 😂

Eklentiler

• 20201021_185408.jpg
    20201021_185408.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 74
Benim sonucum netleşti...Pazartesi günü beta hcg 7.9 çıkmıştı ve doktorum kimyasal gebelik gibi gorunuyor carsamba yeniden yaptir demişti.Bugun yaptirdim ve sonuç 2.8 'e düştü yani kimyasal gebelik olduğu kesinleşti.Umarim hepiniz güzel sonuclar alırsınız...@Yasnaz cigim benim ismimin karsisina olumsuz yazabilirsin😔

X