EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben ilkinde 7gunde yapmistim erken gebelik testi 5geun embriyosu negatifti bisey merak ediyorum doktorlar ille 12gun diyolar neden acaba
Canım 5.gün embriyosu hcg yi 6.günde salgılatıyor ama kiminin daha geç geçiyormuş kana da , veya yerleşmesi daha geç olabiliyor.Birde emin olmak için 12 gün diyorlar sanırım .Benim 6.gün embriyosunda 10.gük demişlerdi , bu sefer 3.gün embriyosu 12.gün dediler

Kızlar ben 3.gün akşamı duş aldım.Hatta bana aynı gün de alabilirsiniz dediler .O kadar sakıncası mı var ki duş almanın ?Ilık suyla 10 dk da alıyorum duşu
Bende 3. gün akşam aldım duşumu sizin dediğiniz gibi baya bir ılık su ile hemencecik duş alıp çıktım bence bir sıkıntı olmaz. Normal hayatınıza dönün diyorlar en nihayetinde ☺️

Kızlar ben zırvaladım siz yapmayın. Erken gebelik olani yaptim günün her saati dedigi icin. Tabii ki negatif. Hamilemiyim diye test yapardim eskiden silik cizgi filan cikardi arada bunda o da yok teryemiz negatif ahahahaha sinirlerim bozuldu 😂 Ben ettim siz etmeyin guzularım 😂
Benim bugün 6. günüm (5.gün embriyosu transfer edilmişti) hem çok merak ediyorun hem de çok korkuyorum test yapmaya 😣

Canım 5.gün embriyosu hcg yi 6.günde salgılatıyor ama kiminin daha geç geçiyormuş kana da , veya yerleşmesi daha geç olabiliyor.Birde emin olmak için 12 gün diyorlar sanırım .Benim 6.gün embriyosunda 10.gük demişlerdi , bu sefer 3.gün embriyosu 12.gün dediler
6. gün embriyosu kaç hücreli oluyor peki? Bir de 3 ya da 5 hücreli embriyolara göre tutunma olasılığı daha mı yüksek oluyor? Birkaç kişi de daha okumuştum mesela 6aa imiş embriyosu. Embriyo kendi mi önden gelişim gösteriyor yoksa 6. güne kadar mı laboratuvar ortamında gelişmesine izin veriyorlar biliyor musunuz acb😊

3. Gun embrıyosu kaçıncı gunde kana gecmeye başlıyo canım bılıyo musun?

Ama canım 9 ay boyunca iğne nasıl kullandın pıhtılaşman yoksa😕 Allah korusun sendede susuk yapabılırdı coğu kişide kanama yapıyo bu iğne doktorlar hemen bıraktrıyo
Bende çok korktum canım. Elimi falan kesmemek için çok dikkat ettim. Hatta yanlışlıkla bir defa kestim bayağı kanadı. Doğum içinde çok korkum oldu. Doğum öncesi tahlil veriyorsun orda iğneyi bastırdığı an kolumdan resmen fışkırıyordu. Doğumhanede sordu anestezi yapan doktor ne zaman bıraktın diye beş gün önce dedim. Bizim için 8 saat öncesi yeterli merak etme kanını koyulaştıracak maddede içinde var kanamam olur diye tedirgin olma dedi rahatladım bayağı. Aslinda kadın doğum doktorum kesmek istedi bütün ilaçlarımı 12. Hafta kesti ama merkezim devam etmemi istedi. Bende tercihimi merkezden yana kullandım.

Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
@Suoz4 ekim:anneadayı:
@She-3 ekim:anneadayı:
@Kocasininprensesi93:anneadayı:
@Cupancake6 ekimnegatif
Violett90 Violett90 9 ekim:anneadayı:
@hiranur341913 ekim:anneadayı:
@BenCigdem8 ekim:anneadayı:
@Regen8915 ekim
@sunshine__7 ekim
Ogretmennhanimm Ogretmennhanimm 17 ekim
@Yasnaz20 ekim
@ElifffErdemm21 ekim
@Papatyam erva30 ekim
rus ruleti rus ruleti 10 ekim:anneadayı:
@Misli_naa10 ekim:anneadayı:
@Betbetul28 eylül:anneadayı:
@merveustabasioglu5 ekim
@Zzzzzzzz298 ekim:anneadayı:
ozge2126 ozge2126 28 eylül:anneadayı:
@ilknurrrrrrd28 eylül:anneadayı:
@siera6112 ekim
B bus9105 15 ekim
@yeliz19818 ekim
@ZgulkrcZ9 ekimnegatif
M mila34 8 ekim:anneadayı:
@sadefsdf3 ekim:anneadayı:
@hayat282830 ekim
@7minika14 ekim
@yk1016 ekim
@Umutla beklemekbelli degil
@RujsuzRuhsuzum17 ekim
@Selinbe15 ekim
@Songulllll929215 ekim
@crosword12 ekim
S surayya 12 ekim:anneadayı:
@Elisanurummm30-31 ekim
@izmir359013 ekim:anneadayı:
@MatMag10 ekim
@Mirayseval12 ekim
@kosucukaplu@mbaga24 ekim
@Parika
B baby girlL 19 ekim

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣
benimde 29 ekimde transferim

Bozulma nasıl oluyo ya bende cok korkuyorum🤦🏻‍♀️ Aslında cok yuksek oranlarda canlı kalıyo diyolar ama neden bozulmuş sordun mu canım? Nerde yaptrdınız tüp bebegi?
Valla ben de anlamadım. Medikanadan devlet Hastanesi'ne transfer ettik.ama medikanadaki laboratuvar doktoru termosa koyarken düşürdü ondan da olabilir. Biz taşırken içimiz gidiyor.şuursuz cımbız gibi birşeyle tutup bizim termosa koyacakken düşürdü. Ondan olabilir

X