EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bende oleydim ama kullandigimiz ilaclardan olmamis imkansiz diye dusunup kendimi ole kandirmistim :)

Bu ay ilacsizda inşallah tutar gerek kalmaz daha fazla ilaca. Rabbim tez vakitte nasip etsin hepimize

Bende oleydim ama kullandigimiz ilaclardan olmamis imkansiz diye dusunup kendimi ole kandirmistim :)
ben suan duphaston kullanıyorum gunde 3kez..crone jel yok dıye bunu vermıslerdı benden başka kullanan yok sanırım ısmını hıc duymadım kımsedegunde 3kez ıctıgım ılacın adını bıle ogrenemedım baktım yazdım şimdi bunun da oyle etkısı var dıye kendımı rahatlatayım ozaman sabah engec 8de acilden kan verecem bıter bu işkence insallah artık

Aynen rahatlat kendini regl olamazsin :) bende sabah ilk is kan vermek olucak allah razdimcin olsun insallah guzel degerler paylasirsin. Yarin buyuk ghn. Yarin cok guzel olacak allahin izniyle

Adetı duzenli olan kadının her ay mutlaka yumurtlaması oluyo mu ki? Ben boyle kabul edılıyo fakat yumurtlama olmayadabılıyo diye okumuştum bi kaç kere
Düzenli olduğumu soyledigim halde zaten senede kaç kez gecikme yaşarsın diye sordu ve yumurtlama olmazsa tedavi iptal diyede söyledi. kesin çatlar demedi. Kısmet bakalım

Bir kaç ay sonra geçer bu his merak etme yılların alışkanlığı

Insallah canim hepimiz bu haberi alalim bende kasik agrisi cok var her an adet olacakmisim gibi hissediyorum. Goguslerim cok agriyo ancak uçlarinda herhangi bir degisiklik yok. Bir de dunden beri basimda bir sersemlik var, donuyor gibi
Kasık ağrısını ve göğüslerde hassasiyeti hangi günden sonra hissettiniz acb?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…