EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yaaa cok tesekkur ederimm en iyi biz anliyoruz cunku birbirimizi insallah burada hepinizin cok guzel haberlerini alalimm

Ben de bahceci fulya da Istanbulda yaptırdım...

Simdi ağla sonra hep gül insallahLekelenme dışında neler vardi acaba
Insallah canim hepimiz bu haberi alalim bende kasik agrisi cok var her an adet olacakmisim gibi hissediyorum. Goguslerim cok agriyo ancak uçlarinda herhangi bir degisiklik yok. Bir de dunden beri basimda bir sersemlik var, donuyor gibi

Kizlar kan testi sonucum 121 cikti... allahim hepinize nasip etsin... aglamaktan yazamadim
Hayirli olsun canim ben bile msji okurken duygulandim o kadar farkli guzel bi an ki o bende hickirarak aglamistim sonucumu gorunce Rabbim insallah hem burdaki herkese hemde isteyen evlat hasreti ceken herkese yasatir bu duyguyu

Insallah canim hepimiz bu haberi alalim bende kasik agrisi cok var her an adet olacakmisim gibi hissediyorum. Goguslerim cok agriyo ancak uçlarinda herhangi bir degisiklik yok. Bir de dunden beri basimda bir sersemlik var, donuyor gibi
Bas donmesi haric digerleri bende de var inşallah

Bak gördün mu yerlesiyormus bebisin annesi

Kizlar kan testi sonucum 121 cikti... allahim hepinize nasip etsin... aglamaktan yazamadim
Yaaa cokk sevindim...belirtilerimiz hep aynıydı diye ayri bir merakla bekledim.Allah tamamini saglikla devam ettirsin inşaallah Benim de kan testim yarın...Biraz once dayanamayip idrar testi yaptim ama ikinci cizgi sanki varla yok arasi gibiydi.yani bisey anlasilmadi.Esime de bisey soylemedim.Yarin kan verene kadar umudumu yitirmeyecegim...Bugun 10.gündü tarnsferin....3.gun embriyosuydu 2 tane transfer edildi...Umutlu haberler aldikca umutlanmak guzel şey..

Idrar testleri cok gec gosteriyor yarin direkt kan ver icini de ferah tut insallah senin de guzel haberlerini alacagiz

kızlar ya kanda pozıtıfı gorenler katlı katlı artısı olanlarpsıkolojık olarak kendınızı adet gorecek gıbı hıssedıyormusunuz benım ıdrar testlerım pozıtıf şükür ama herhalde yılların verdıgı o deneyımdenmı nedır adet gunum geldı yaklastı dıye heran adet olacak korkum var leke görecekmıyım dıye kalbım pır pır atıyo ne yapaylm nasıl başedeyım bılemıyorum vallahı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…