EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Su icelim en guzeli zeytinin ustune zeytinyag dokun yiyin valla cok iyi geliyor kabizlik bide hareketsizlikten oluyor. Ki ben cok hareketli biriyim 1 gun hareketsiz kalip oyle keyfi yatsam kabiz oluyorum. Transferden sonra yatacagimida hic sanmiyorum 🙈 ama agir bir is de yapmam tabi. Birdr banyo yasak gibisinden duymustum sicak suyla. Ben gusulsuz dolanamam kizlar gelir gelmez yaparim banyomu cok cok ilik suyla. Oglumdada oyle yapmistim birde oturarak namaz kilin.
Ben duş almadım , yarın alacağım daha ama .absest bozulmuyor canım transferle , araştırdım.Ama ben namazı oturarak kılamıyorum ya denedim ama beceremedim öyle .Normal kılıyorum , zaten fazla eğilmiyoruz Allah’a emanet .

Ya ben türkiyede yaşamıyorum 1aydır tedavi için konyada annemlerdeyim eşim de cuma memlekete döndü. Duruma göre uçak bileti falan almam lazım. Çünki işteki yıllık iznimde bitti ekstradan kalıyorum işte sıkıntı olur diye korkuyorum. Ondan ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi 🤦🏻‍♀️ Ama 10-20gibi bir değer çıkarsa da daha fazla ikileme düşerim diye aşırı korkuyorum
Bayaa net çıkmış senin testte bence 100ün üzerinde çıkacak inşallah

X