EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

en guzeli canim. Bende doktoruma yazdim. Transferden sonra esimle ve annemle konusurmusunuz diye beni 12 gun boyunca yataga baglamasinlar dedim. Acikogretime gidiyorum imamhatip 2 gun okula gitmem gerekiyor. Kendimi daha iyi hissetcegimi biliyorum ve inaniyorumki biz tedbiri tabikide alicaz ama bi taksiye binip bi yere gitmekten bir sakinca olcagini sanmiyorum. Yani her an bisey olcak kafasinda degilim. Rabbim nasip ederse her turlu verir

Aynen kuzum bende öyle düşünüyorum .Öyle olsaydı doktorlar sürekli yatın , hiç kalkmayın derlerdi .İnternetten de araştırdım , bilimsel hiç bir yanı yok yatmanın .Rabbim verecekse , nasip olacaksa her türlü oluyor .Ağır bir iş yapmadığımız bir sürece sıkıntı yok bencede .Temizlik felan yapmıyorum zaten , ama okula gidip gelmekle bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum , zaten arabayla 10 dk okul

Reactions: Z P
kızlar kan testı verdıgınızde sadece beta baktırıyosunuz dımı bende yarın sabah mesai oncesı acilden verecem de sadece beta isteyeyım

Bende çooo heyecanlıyım kızlar ya perşembe baktıracağım idrar testi yapmamak için zor tutuyorum kendimi ama dayancam inşallah buhun adet ağrısı da iyice seyreldi ara ara vuruyor ağrı azcıcık somra gecıyor. Çok şeffaf bi akıntı geliyor belki crıona jelden dolayıdır. Test yaptıran arkadaşım inşallah hayırlısıyla pozitif görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…