EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Nasıl iyi geldi söylediklerin canım bir bilsen ♥ tabiki biliyorlar ilk başta ne konustuysak hersey dosyada ama insan acaba unuttularmi atladilarmi diye düşünmeden edemiyor. Senin adetlerin kaç günde bir gelir ve transferin kaçıncı günü oldu döngünün. Ne güzel sende natürel oldun inşallah bende pozitif görürüm.
benım döngüm 26-27 gun suruyor 19.gun transfer oldum senın dongun daha uzun suruyosa belkı 20-21 olabılır ama bu ay kı yumurtana baglı..cıg badem ye ,avakado ,kabak cekırdegı ben nar suyu ıcmıstım bıde bunlar rahme ıyı gelıyor dıye duymustum okumustum 🙊

Bana on günde kan ver dediler transfer günü ile birlikte 11 gün oluyor gerçi tam salgılamaya başlıyor işte inşallah allahım ne olur bir umut işte ama sürekli anlıyorum zaten orta kalite olmayacak diye allahım sen ol dersen olur diyorum ama gözyaşlarıma hakim olamıyorum
Hiç oyle deme canım burda okumuştum 3. Gun orta kalite embrıyosu 6 adet varmış doktor 5. Gune goturmuş ikiz hamıleydı yeterki genetiği bozuk olmasın... Allah ol dedıkten sonra oluyor

Bana söylediği de öyleydi zaten. Kendiliğinden yumurtlaman olmazsa iptal olur kusmece darilmaca yok dedi. Senede kaç kez düzensizlik yaşarsın diyede sordu. Benimde ilk tercihim natürel zaten. İnşallah sorun çıkmaz.benimde yumurtam geç çatlıyor tek sorun bu 31 günde bir adet olurum 22. Gün falan ancak çatlıyor bu kafama takılıyor tek
Adetı duzenli olan kadının her ay mutlaka yumurtlaması oluyo mu ki? Ben boyle kabul edılıyo fakat yumurtlama olmayadabılıyo diye okumuştum bi kaç kere

X