EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kesinlikle canim stresi en aza indirmek lazim. Kuran okuyun zikir cekin. Dizi izleyin. Biseylerle mesgul olmak daha iyi ben surekli yatilmasi taraftari degilim . Psikolojikmen rahatsiz oluyor insan surekli yatinca
Aynen canım bende öyle düşünüyorum .dün sürekli dinlendim ama çok sıkıldım.Zaten yarın okula başlayacağım , derslerimde az ve yorucu değil zaten .En azından kafam dağılıyor .Sürekli evin içinde strese giriyorum ben

Tebrikler. Hamilesiniz. Rabbim kucağınıza almayıda nasib etsin.

Evet biliyorumda birden kesin gibi yazinca o sekilde aciklama geregi duydum

Canm ben 6. Gun kan vermistim 38 cikmisti testim sendende silikti ustelik.
Disarda ozel hastanedr verebilirsin merkeze gunun den once gitme zaten kabul etmezler 6. Gunde

Arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferi olanlar lütfen, transferden önce içtiğiniz ilaçları yazarmısınız.
rulid 300mg 1x1(4 gün) prednol 16 mg 1x1 (4gün) crinone jel 2X1 transferden 5 gün önce başldm estrofem tb 3x1 adetin 2. gününden itibaren folicade tb1x1

Naturel tercih etmesi adet duzensizligiyle alakali degil canim doktorun tercihi
Benimde adetlerm cok duzenlidir ama 3 denememde ilacli oldu.
Insallah guzel sonuclar alirsin sende
Adetleri duzenli olan birinin yumurtlamasida duzenlidir dedi. İlk önceliğim natürel bununda eğer bu ay kendiliğinden yumurtlaman olmazsa iptal olma durumu var dedi. Bana söylediği bu. Tutma şansı ikisi arasında nedir sormak aklıma gelmemis o anda. İnşallah hepimiz için bu temennim benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…