EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bana söylediği de öyleydi zaten. Kendiliğinden yumurtlaman olmazsa iptal olur kusmece darilmaca yok dedi. Senede kaç kez düzensizlik yaşarsın diyede sordu. Benimde ilk tercihim natürel zaten. İnşallah sorun çıkmaz.benimde yumurtam geç çatlıyor tek sorun bu 31 günde bir adet olurum 22. Gün falan ancak çatlıyor bu kafama takılıyor tek

takılmasın kafana cunku kan verıp muyene olacaksın e2 lh bakılacak ben sanırım toplamda 4kez kan verdım 3defa da muayene oldum rahım kalınlıgına baktılar son gun pazara gelınce muayene olamadım sadece kan vermıstım ogunde ovıtrella vermıslerdı sakı. stres yapma çunku onlar bunu ıyı bılıyor sen düşünme

Çok teşekkür ederim canım.
Benimde babamda halamda dedemde var şeker. Ve pkos olanlarda oluyormuş zaten genelde. Tatlıdan uzak dur dedi banada bu ara. Pek düşkün değilimdir tatlıya zaten zor olmayacak. Doktormu bıraktırdı sana ilacı çünkü düşügede sebep oluyormuş Allah korusun tutmusken hazır birşey olmasın

Kac cikti insulin? Paketli gida tatliyi kes egzersizle dusurursun kullandigimiz ilaclar yukseltiyor cunku. Takma kafana bi etkisi olmaz sonra birakcan zaten. Ama degerin kac cikti ki baslamayi uygun gorduler? 100 un cok mu ustunde
Ben hiç dikkat etmemiştim kaçtı. Temmuzda tedaviye başlarken yaptırdığım kan testiymis dosyaya koymuslardi birde not düşmüşler insilun direnci diye hiç haberim yoktu test sonuclarimi alıp hastneden bakicam bugün yine birde sağlık ocağında tekrar baktircam kandan

yok canım bızım ılk gorusmemız hazıran da olmustu semra hoca ozaman bana vermıstı ılacl .bız tedavıye agustos’ta basladık ..ben temmuzda aşılama denemıstım hatta tutmayınca regl olunca 2.gun tüp bebege başladık o ara ben yedıgıme ıctıgıme dıkkat ettım bayagı dusurdum doktorda ıyı olmus dedı ılac mevzusu hıc gecmedı tekrar ben tedavıye basladıgımda kullanmıyodum zaten ama şuan ne durumda bılmıyorum cunku dedıgım gıbı 1ay vardır arada 1ay da cok düştü hemen bukadar etkılenıyorsa yukselmıste olabılır dıye dusunuyorum belkı doktor kontrolune gıttıgımde yenıden baktıracam bende de pco vardı başımıza bela

Doktorunun tedavi yöntemi bu şekildedir Canım bence İkisininde tutma oranı aynıdır bu şekilde düşünüp de kafanı karıştırma şeyler düşünmeye devam et

Nasıl iyi geldi söylediklerin canım bir bilsen tabiki biliyorlar ilk başta ne konustuysak hersey dosyada ama insan acaba unuttularmi atladilarmi diye düşünmeden edemiyor. Senin adetlerin kaç günde bir gelir ve transferin kaçıncı günü oldu döngünün. Ne güzel sende natürel oldun inşallah bende pozitif görürüm.

Benim de sinirin ustu cikmisti bu sekilde hamile kalirkan insuline baslariz demisti. Ben acil rejime ve egersize basladim. En son olcturdugumde (2 hafta icinde) sinirin altina dusmustu yesigine dikkat et canim seninde dussun insallah ❤

Benim de sinirin ustu cikmisti bu sekilde hamile kalirkan insuline baslariz demisti. Ben acil rejime ve egersize basladim. En son olcturdugumde (2 hafta icinde) sinirin altina dusmustu yesigine dikkat et canim seninde dussun insallah ❤
Sağol canım ilaçta verdi zaten. Birde dikkat ederim yediğime düşmemesi için hiç bir sebep kalmaz artık

Arkadaşlar doğal siklus ve ilaçlı olan arasında söyle bir şey demişti doktorum. Doğal ilaçsız olan transferde hamileliğin devam etmesi ilaçlı olana göre daha yüksek. Bnm âdetlerim düzenlidir ama hep az olurum.Ama rahim duvarım ince yeterince kakinlasmadiğı için ilaçlarla kalınlaştı hep.Rabbim nasip edecekse yine eder biz elimizden geleni yapıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…