EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben çok sıkışık gitmemiştim hatta ultrasondan net şekilde gördüm bebişleri ... sonrasında yarım saat bekleyip WC ye gittim . Ultrason görüntüsü harikaydı ilerde anlatacam çocuğuma inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻
[/QUOTE
Rahmi çok net gördüm ama embriyomuzu göremedim malesef😞 Ama ekranda benim eşimin ve embriyomuzun fotosu vardı o çok güzeldi 😇

Işık hızıyla muayene oluyosun yalan değil😂

Mutlaka cem bey muayene ediyor istedigini sorabilirsin ama muayene bitene kadar sonrasinda baska odaya gecip başka hastaya bakiyor cunku 😌
Doktorumuz cok tercih ediliyor orada uzun saatler bekleyebiliyosunuz bekleyen hastalarin çogu cem beyin hastası.
Cok güler yuzlu pozitif bi doktor pes etmek yok devam ediyoruz diyor muayenede omzuma dokunup hersey yolunda diyor transferde yine odaya gelip olucak 10 gun sonra guzel haberlerle geliceksin diye teselli eden her saat whatsaptan mesajina cevap veren acil durumlarda yapman gerekenleri söyleyen bi doktor.
3. Denemem olucak bak başka birinde denemek aklimin ucundan gecmiyo cunku doktorumu cok seviyorum😍
Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
Suoz Suoz 4 ekim:anneadayı:
@She-3 ekim:anneadayı:
@Kocasininprensesi93:anneadayı:
@Cupancake6 ekim
@Violett909 ekim
@hiranur341913 ekim
C Cigdemss 8 ekim
Regen_ Regen_ 15 ekim
@sunshine__7 ekim
@Ogretmennhanimm17 ekim
@Yasnaz20 ekim
@ElifffErdemm21 ekim
@Papatyam erva30 ekim
@rus ruleti10 ekim:anneadayı:
@Misli_naa10 ekim
@Betbetul28 eylül:anneadayı:
@merveustabasioglu5 ekim
Z Zzzzzzzz29 8 ekim
ozge2126 ozge2126 28 eylül:anneadayı:
@ilknurrrrrrd28 eylül:anneadayı:
@siera6112 ekim
B bus9105 15 ekim
@yeliz19818 ekim
@ZgulkrcZ9 ekim
@mila348 ekim
B Birboncukannesi 3 ekim
@hayat282830 ekim
@7minika14 ekim
@yk1016 ekim
@Umutla beklemekbelli degil
@RujsuzRuhsuzum17 ekim
@Selinbe 15 ekim

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣
Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
Suoz Suoz 4 ekim:anneadayı:
@She-3 ekim:anneadayı:
@Kocasininprensesi93:anneadayı:
@Cupancake6 ekim
@Violett909 ekim
@hiranur341913 ekim
C Cigdemss 8 ekim
Regen_ Regen_ 15 ekim
@sunshine__7 ekim
@Ogretmennhanimm17 ekim
@Yasnaz20 ekim
@ElifffErdemm21 ekim
@Papatyam erva30 ekim
@rus ruleti10 ekim:anneadayı:
@Misli_naa10 ekim
@Betbetul28 eylül:anneadayı:
@merveustabasioglu5 ekim
Z Zzzzzzzz29 8 ekim
ozge2126 ozge2126 28 eylül:anneadayı:
@ilknurrrrrrd28 eylül:anneadayı:
@siera6112 ekim
B bus9105 15 ekim
@yeliz19818 ekim
@ZgulkrcZ9 ekim
@mila348 ekim
B Birboncukannesi 3 ekim
@hayat282830 ekim
@7minika14 ekim
@yk1016 ekim
@Umutla beklemekbelli degil
@RujsuzRuhsuzum17 ekim
@Selinbe 15 ekim

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣
15 Ekim transfer -5.gun embriyosu

transferin 6. 7. Gununde filan olan arkadaslar, var mi belirti hic?
Ben 7. Günü devirdim belirti yok denebilir☺️ , belirtiiler herkeste farklı oluyor ve muhtemelen ilaçların yan etkileri. prospektüslerinde yaygın görülen yan etkilerde hepsi var. karın ağrısı bel ağrısı hafif yorgunluk baş ağrısı kabızlık meme hassasiyeti gibi belirtiler transfer öncesinden beri yaşıyorum , sadece karnımda şişkinliğim arttı.. beta hcg belli seviyeye gelmeden belirtiler çok ayırt edici olmuyormuş malesef☺️ Bu yüzden kendimde belirti aramaktan vazgeçtim 🙏🙏 test günü kan vereceğim ☺️bu şekilde kıyaslayarak Kendimi strese sokmak istemiyorum.. ister istemez Baktıkça bende kendimde aranmaya düşünmeye başlıyorum .. hepimizin hormonları kullandığı ilaçlar dozları falan farklı . Hayırlısıyla nasibimizdekini yaşayacağız. Rabbim hepimize tez vakitte sağlıklı sıhatli evlatlar versin 🙏🙏

Kafama takılan bir husus var arkadaşlar. Embriyo rahime bırakıldığı ilk gün mü tutunuyor? Yani öyleyse ilk gün sancılanma olması gerekir bende sıfır hissiyat var🙄

Ben 7. Günü devirdim belirti yok denebilir☺ , belirtiiler herkeste farklı oluyor ve muhtemelen ilaçların yan etkileri. prospektüslerinde yaygın görülen yan etkilerde hepsi var. karın ağrısı bel ağrısı hafif yorgunluk baş ağrısı kabızlık meme hassasiyeti gibi belirtiler transfer öncesinden beri yaşıyorum , sadece karnımda şişkinliğim arttı.. beta hcg belli seviyeye gelmeden belirtiler çok ayırt edici olmuyormuş malesef☺ Bu yüzden kendimde belirti aramaktan vazgeçtim 🙏🙏 test günü kan vereceğim ☺bu şekilde kıyaslayarak Kendimi strese sokmak istemiyorum.. ister istemez Baktıkça bende kendimde aranmaya düşünmeye başlıyorum .. hepimizin hormonları kullandığı ilaçlar dozları falan farklı . Hayırlısıyla nasibimizdekini yaşayacağız. Rabbim hepimize tez vakitte sağlıklı sıhatli evlatlar versin 🙏🙏
Cok haklisin , soylediklerine imzami atarim. Ben her zaman mantik insaniyimdir normalde. Ama bu durum cok farkliymis, elimde degil ariyorum kendime engel olamiyorum😄

Kafama takılan bir husus var arkadaşlar. Embriyo rahime bırakıldığı ilk gün mü tutunuyor? Yani öyleyse ilk gün sancılanma olması gerekir bende sıfır hissiyat var🙄
Benim bildigim 5. Gun embriyosu ilk 3 gunde tutunuyomus transfer gununu saymiyoruz.
Zaten tutunsada sanci filan olmazki biz bunu hissedemeyiz🤭 sadece ilaclardan dolayi olusan yam etkileri adet sancimizi hissederiz oda hep oluyo zaten tutmasada sanci oluyo yani

Benim bildigim 5. Gun embriyosu ilk 3 gunde tutunuyomus transfer gununu saymiyoruz.
Zaten tutunsada sanci filan olmazki biz bunu hissedemeyiz🤭 sadece ilaclardan dolayi olusan yam etkileri adet sancimizi hissederiz oda hep oluyo zaten tutmasada sanci oluyo yani
Hımm yani bugün (transfer günü) böyle hiçbir belirti olmamasını normal kabul edebilirim o zaman. Ya ben çok sıkışıktım o gerginlik kendimi o kadar sıkmam tutunmasını engeller mi diye taktım şimdi🙄

X